Sari la conținut

Seawolves MC Anniversary Party - 1 Mai 2010


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

bai, medicul mi-a zis ca varsatul de vant mi-o trecut si ca o plimbare cu motorul ar avea efecte foarte bune asupra "psihicului mintal" dupa 2 saptamani de belit ochii la tavan in casa. cosmin din seawolves o zis si el ca niste pahare cu lichide colorate o sa planga pe-acolo daca nu vin. parca nu pot sa le dezamagesc, nu? 98% apar si eu :laugh: mai ales ca vad si confrati "heavy" al'de BrokenWind... :)

 

bem un 50, maxim un kil! Spor si drumuri bune.

 

crivat/bucovina/bukowina mc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bai, medicul mi-a zis ca varsatul de vant mi-o trecut si ca o plimbare cu motorul ar avea efecte foarte bune asupra "psihicului mintal" dupa 2 saptamani de belit ochii la tavan in casa. cosmin din seawolves o zis si el ca niste pahare cu lichide colorate o sa planga pe-acolo daca nu vin. parca nu pot sa le dezamagesc, nu? 98% apar si eu :) mai ales ca vad si confrati "heavy" al'de BrokenWind... :lol:

 

bem un 50, maxim un kil! Spor si drumuri bune.

 

crivat/bucovina/bukowina mc.

 

 

O se poate conasule, cum sa nu fim prezenti taman noi :D am o surpriza pt tine ;) pe langa betivaneala de rigoare un nou tatuaj sper sa-ti placa :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, medicul mi-a zis ca varsatul de vant mi-o trecut si ca o plimbare cu motorul ar avea efecte foarte bune asupra "psihicului mintal" dupa 2 saptamani de belit ochii la tavan in casa. cosmin din seawolves o zis si el ca niste pahare cu lichide colorate o sa planga pe-acolo daca nu vin. parca nu pot sa le dezamagesc, nu? 98% apar si eu :laugh: mai ales ca vad si confrati "heavy" al'de BrokenWind... :)

 

bem un 50, maxim un kil! Spor si drumuri bune.

 

crivat/bucovina/bukowina mc.

 

Vant la pupa maestre! Ca de'asfalt uscat se pare ca o sa ai parte....

V'asteptam cu mare drag si mare kef :lol:!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai noroc fratilor as veni si eu maine da' n-am cort si nici la casute n-am prins - deh lenesul trage ponoasele.

 

stiti vreun pension prin zona de recomandat unde sa ma trag si eu cu trotineta? sau dorm pe plaja in cel mai rau caz imblanit cu casca si imunizat cu alcool.

 

ca suna tare bine chermeza asta a voastra.

Mesaj completat

revin cu noutati poate intereseaza si pe altii - tocmai am sunat si dl Nicu recomandat mai devreme cu camerele mi-a spus ca mai are din cele fara baie la 80 ron. deci se poate. 0729441106

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe, deci DA! temelie pioasa adunare! cu atat mai mult cu cat am stat 2 saptamani in casa ca un buhai... cand medicul mi-a zis ca pot iesi, am fugit ca un caine scapat din lant, iar petrecerea lupilor de mare a fost exact ce trebuia: atmosfera molcoma si prieteneasca, mancare numa' buna, bere rece si multa, liniste si pace, fara "ceac-noris" care sa rupa supapa la 4 noaptea, cu trupa de rock care sa gadile placut timpanu'. Si vremea inchiriata o fost super, pana acasa am mers "smooth like tha silka".

 

felicitari si la (mai) multi ani!

 

PS: BrokenWind, de coma cu tatuajul ala nou! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe, deci DA! temelie pioasa adunare! cu atat mai mult cu cat am stat 2 saptamani in casa ca un buhai... cand medicul mi-a zis ca pot iesi, am fugit ca un caine scapat din lant, iar petrecerea lupilor de mare a fost exact ce trebuia: atmosfera molcoma si prieteneasca, mancare numa' buna, bere rece si multa, liniste si pace, fara "ceac-noris" care sa rupa supapa la 4 noaptea, cu trupa de rock care sa gadile placut timpanu'. Si vremea inchiriata o fost super, pana acasa am mers "smooth like tha silka".

 

felicitari si la (mai) multi ani!

 

PS: BrokenWind, de coma cu tatuajul ala nou! :laugh:

 

Prietene, multzumim pentru companie. Din partea lupilor de la mare tot respectul ! Sa ne revedem cu bine in iunie, sau poate'o fi si mai devreme... si s'o "ardem" si mai cu spor! Salutari onorabilei tale gashti... atat cea motorizata cat si cea chitarizata :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, multzumim pentru companie. Din partea lupilor de la mare tot respectul ! Sa ne revedem cu bine in iunie, sau poate'o fi si mai devreme... si s'o "ardem" si mai cu spor! Salutari onorabilei tale gashti... atat cea motorizata cat si cea chitarizata :cheers: .

 

Din pacate mai ales pt noi, o parte a gastii motorizate nu a putut ramane peste noapte, desi am dat un ochi pe-acolo vreo cateva ore, dar pe la 6-7 am intins-o. Oricum, promitem ca data viitoare stam! Felicitari pt locatie si organizare, baietii pe care am apucat sa-i cunosc sunt meserie!

Mesaj completat

Sunteti groaznici!!! :huh:)

Ziceti ma careva daca faceti chermeza sau nu. Si daca aveti casute, ca ma arde palma dreapte si gatleju'

Sa hauzim da misto!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...