Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fi mai explicit..nu se intelege nimic :clap:

salutare!sunt un scuterist nou pe aici si nu prea stiu cum sa ajung la locul de inatlnire de la circ...poate cineva sa.mi explice mai amanuntit cum sa ajung?(eu vin din giulesti)vreau sa particip si eu la intalniri :drums: si inca ceva(off topic),care stiti un mecnic bun sau un service cu preturi rezonabile?va multumesc frumos.GOUL.asfalt uscat :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!sunt un scuterist nou pe aici si nu prea stiu cum sa ajung la locul de inatlnire de la circ...poate cineva sa.mi explice mai amanuntit cum sa ajung?(eu vin din giulesti)vreau sa particip si eu la intalniri :wave: si inca ceva(off topic),care stiti un mecnic bun sau un service cu preturi rezonabile?va multumesc frumos.GOUL.asfalt uscat :clap:

 

Ajungi la Pta victoriei si intri pe Stefan Cel Mare , treci de stadionul Dinamo si dupa urmatoare intersectie mai mergi ca`m 100-200 metri si pe partea stanga se face intrarea catre Circ.Si chiar cum dai sa intri in mijlocul aleii este o fantana arteziana care canta si are jocuri de apa si lumini. acolo ne strangam in fiecare duminica la ora 14:00.

chestia cu service-ul . posteaza si tu la "sevice scutere" , ai mai multe sanse sa afli un raspuns

 

Salut si succes :( :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploua asa ca o sa stati acasa like usual :clap:

Stai linistit ca venim nu de alta dar nu ne sperie pe noi 2-3 picaturi de ploaie.Daca nu am patit nimic Duminica la intalnirea CSR-ului. cand intradevar ploua in mod cert nu o sa patim astazi .

 

PS: Ce faceai Duminica pe la ora 14.30????????? A stai lasa ma ghicesc nu te lasa mamaica sa iesi din casa prin ploaie nu de alta dar " sa NU RACEASCA BAIATUL MAMEII " :wave:

 

Hmmmmm oare asta sa fie raspunsul ? sau stai am uitat tu numai vii sa te plimbi cu " TRISTI " aia care circula cu 30 km/h :) :(

 

No offence : Dar ai cam uitat de unde ai plecat !!!!!!!!!! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca venim nu de alta dar nu ne sperie pe noi 2-3 picaturi de ploaie.Daca nu am patit nimic Duminica la intalnirea CSR-ului. cand intradevar ploua in mod cert nu o sa patim astazi .

 

PS: Ce faceai Duminica pe la ora 14.30????????? A stai lasa ma ghicesc nu te lasa mamaica sa iesi din casa prin ploaie nu de alta dar " sa NU RACEASCA BAIATUL MAMEII " :wave:

 

Hmmmmm oare asta sa fie raspunsul ? sau stai am uitat tu numai vii sa te plimbi cu " TRISTI " aia care circula cu 30 km/h :( :clap:

 

No offence : Dar ai cam uitat de unde ai plecat !!!!!!!!!! :drums:

de fapt tu habar n-ai de unde am plecat eu , de fapt tu nici pe bicicleta nu mergeai cand mergeam eu pe MOTOR ... inainte de scuterul asta am avut 2 motoare (50cc si 125cc) asa ca nu incerca sa ma caracterizezi cand habar n-ai cu cine vbesti...lasa-i pe cei care ma cunosc sa-si expuna punctul de vedere

Ai postat la 7 , cum de nu erai deja la arc?!

 

PS spunea cineva p`aici ca nu ii se pare normal ca sa mearga scooteristii la intrunirea de miercuri ...so,what happend?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc reverse zici asta ? erai de mic copil pe motor?

de venit a venit pana la urma la Arc..ca am stat sa`l astept , ca se "duela" cu voi pe forum :drums:

Eu eram ala !! Nici acuma nu mi se pare normal , dar ma`m intalnit cu baiatu asta , am vb de ale noastre , una alta , alta una.

Hai bafta la asfalt fara groape !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drums:

de fapt tu habar n-ai de unde am plecat eu , de fapt tu nici pe bicicleta nu mergeai cand mergeam eu pe MOTOR ... inainte de scuterul asta am avut 2 motoare (50cc si 125cc) asa ca nu incerca sa ma caracterizezi cand habar n-ai cu cine vbesti...lasa-i pe cei care ma cunosc sa-si expuna punctul de vedere

Ai postat la 7 , cum de nu erai deja la arc?!

 

 

 

:D Astept cu nerabdare sa ne cunoastem, nu de alta dar sa pot vorbi in cunostinta de cauza

Ai postat la 7 , cum de nu erai deja la arc?!
la 7:30 eram la arc dar tu plecasei deja , asta iti poate comfirma si Catastyle. Daca am intarziat ????Da , am venit ca un "TRIST" cu 30/km/h :rose: :rose: si am stat sa ii raspund unu super membru care a mai acumulat un post pe o fraza stupida. :wave:

 

asa ca nu incerca sa ma caracterizezi cand habar n-ai cu cine vbesti...
caracterizarea ta am reusit sa o fac citind mesajele pe care le-ai postat intr-o luna de zile, decand sunt membru pe acest forum.

 

Sper sa fie o impresie gresita fiind prima , nu de alta dar a 2-a impresie conteaza :clap:

 

 

de fapt tu nici pe bicicleta nu mergeai cand mergeam eu pe MOTOR ...
judecand dupa datele aflate la tine in profil , sper sa nu gresesc dar asa scrie esti nascut in 89', eu pe vremea aceea eram in clasa a 2-a iar pe tine te plimbau ai tai prin parc in carucior, acum vine un mare semn de intrebare ? NU STIU CINE A AVUT PRIMUL BICICLETA :)

 

 

 

Imi cer scuze membrilor pentru acest post inutil si off topic dar trebuia sa il scot din ceata pe bunul meu prieten Reverse :(

 

 

 

Si ca sa fiu totusi pe subiect SPER SA NE INTALNIM CAT MAI MULTI SCUTERITI < MOTOCICLISTI , vineri 25.05.2007 orele 20:00 pe circuitul Amckart , la CURSA DE SCUTERE.

 

PS : Reverse fac eu cinste cu un suc :D asta cu conditia sa nu ploua :P :pow: :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias Guru Csr`ului unde esti ma?

Reverse asta e cam tare in gura. Ba iar ai ramas singur acasa si iti faci de cap?

ai grija ba ca se deschide geninu si iar esti bun de cinste :drums:

 

ramane pe vineri ma baieti , la 8 incepe cursa asa ca ar fi ok daca lumea ar ajunge cam de la 7 jumate ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija ba ca se deschide geninu si iar esti bun de cinste :drums:

 

ramane pe vineri ma baieti , la 8 incepe cursa asa ca ar fi ok daca lumea ar ajunge cam de la 7 jumate ...

Daca imi dai scuteru iti dau un genin cand se deschide.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea hai sa ne vedem la circ la 6 juma si plecam de acolo

 

QUOTE(catastyle @ May 24 2007, 11:34 PM) *

 

pai si eu merg...dar inca nu se stie nimic unde ne vedem

viziteaza maine site-ul si poate ne hotaram.

P.S vezi ca tu tot din categoria "trist" faci parte !

 

 

 

pai stiu.. daia si intreb k sa gasesc pe cineva sa mearga tot la fel .. cu maxim 50 clap.gif

si sa ne vedem undeva la intersectia baneasa pacolo la Cocosatu rolleyes.gif

naspa k o sa fiu la scl toata ziua si nu stiu cum sa fac sa iau legatura.. decat pe mobil headscratch.gif iti da pm cu nr meu catastyle si daca e vb k altfel nu avem cum unsure.gif

 

eu ajung la cocosatu pe la 19-19:30 k nu am ce face cu scoala 68.gif sper sa nu fie prea tarziu bash.gif

 

 

:cheers: Salut te astept eu sa mergem impreuna la cursa, cred ca o sa ni se alature si catastyle.

Daca poti ajunge la benzinaria Agip, cum cobori podul de la Baneasa spre Aviatiei la ora 19:15 -19:30 este perfect . eu te astept pana la 19:30 daca intervine ceva, suna-ma 0723 428 009 :cheers:

 

 

Mai devreme de 18:45 nu scap de la servici :cheers:

Editat de xbitzux
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu un rs50 :cheers: .. pot veni duminica la circ ? si mai exact unde ? vin din pantelimon ... o iau pe la obor prin pasaj si o tin drept inainte da ? care se duce tot timpu da add la asta mavrocook.. sa vb pe mess pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu un rs50 :lol: .. pot veni duminica la circ ? si mai exact unde ? vin din pantelimon ... o iau pe la obor prin pasaj si o tin drept inainte da ? care se duce tot timpu da add la asta mavrocook.. sa vb pe mess pls

 

o tii drept inainte pana la Circ....baietii se strang la fantana acolo....

 

PS:casca e obligatorie in CSR :cheers: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...