Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iese careva la plimbare in seara asta dupa ora 9?

 

 

daca e dupa 22:30 poate vin si eu. mai devreme nu cred ca pot veni -e ziua pretenei mele . am un scuter din marca gopop-zip 49cmc :P o sa pun si niste poze cu el ! daca e ceva imi dati si mie un bip pe nr 0721382566 si va sun eu

Editat de cineva2004ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt gata stickerele CSR, asa ca va rog pe toti care veniti astazi la Circ la ora 14:00 sa aveti la voi 10RON pentru ele. In banii astia intra 2 stickere de 7cm si doua de 10cm. Multumesc - alias

 

Asfalt uscat si salutari cu farul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze de azi (3-jun Circ) si gratarel Floreasca :P

sunt cool stikerele le-am lipit toti :rose:

 

:P (cu suc :finger: )

oricum prea putine poze fata de cand a inceput CSR-u atunci poze! nu-i asa alias? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all mai lasati-l va rog eu pa alias in pace sigur ca vrem cu totii poze da treb sa il intelegem si noi pe el cu serviciu stress vine taziu acasa asa ca atunci cand are si el timp poseteaza si pozele in rest ce sa zik a fost misto duminik asta poate facem un branesti duminik viitoare :( sal all bafta asfalt uscat si salutari cu faru :P

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am avut baterii la aparat pt k se descarca singure daca nu le folosec o zi 2 .. data viitoare poate mergem undeva mai departe (ploiesti intrunire :P e de pe 8-10 in weekend pica la fix) eu oricum ma duc.. care vrea sa vina bine :(

si am sa incarc acumulatorii special pt acest event :P

 

 

-->> www.motorrock.ro <<-- intrati aici pt detalii despre intrunirea de la ploiesti. e ff misto situl

Editat de kidmeister
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt gata stickerele CSR, asa ca va rog pe toti care veniti astazi la Circ la ora 14:00 sa aveti la voi 10RON pentru ele. In banii astia intra 2 stickere de 7cm si doua de 10cm. Multumesc - alias

 

Asfalt uscat si salutari cu farul!

 

 

o sa vreau si eu un stick.duminica poate ne intalnim sa imi dai si mie,daca vrei.sal :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all mai lasati-l va rog eu pa alias in pace sigur ca vrem cu totii poze da treb sa il intelegem si noi pe el cu serviciu stress vine taziu acasa asa ca atunci cand are si el timp poseteaza si pozele in rest ce sa zik a fost misto duminik asta poate facem un branesti duminik viitoare :P sal all bafta asfalt uscat si salutari cu faru :(

hai aliass cu pozele alea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai venit o ula au fost de toate numa tu nu...am sunat de vreo 2-3 ori insa nu stii sa raspunzi la nr necunoscute, a trebuit sa flirtez cu casuta ta vocala. Voiau sa vorbeasca cu tine si Silviu si Mihalcea, insa din pacate n'au avut cu cine. Cat despre Vlad(Sufletzel), jos palaria...cum a promis asa a si facut. Hai noroc tuturor si revin mai tarziu cu putinele poze pe care le'am facut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai venit o ula au fost de toate numa tu nu...am sunat de vreo 2-3 ori insa nu stii sa raspunzi la nr necunoscute, a trebuit sa flirtez cu casuta ta vocala. Voiau sa vorbeasca cu tine si Silviu si Mihalcea, insa din pacate n'au avut cu cine. Cat despre Vlad(Sufletzel), jos palaria...cum a promis asa a si facut. Hai noroc tuturor si revin mai tarziu cu putinele poze pe care le'am facut!

 

 

creatzo,jos casca si pt voi...data viitoare ne manaca amkartul si pe noi.

Ai grija de tine si de sinele alea blestemate :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai venit o ula au fost de toate numa tu nu...am sunat de vreo 2-3 ori insa nu stii sa raspunzi la nr necunoscute, a trebuit sa flirtez cu casuta ta vocala. Voiau sa vorbeasca cu tine si Silviu si Mihalcea, insa din pacate n'au avut cu cine. Cat despre Vlad(Sufletzel), jos palaria...cum a promis asa a si facut. Hai noroc tuturor si revin mai tarziu cu putinele poze pe care le'am facut!

Fratieeeee ti-am explicat pe mess , n-am stat prea mult ca n-aveam ce face la rockerealaaa aia fanatica .... cu vlad m-am vazut ,betiv nebun mancator de mici ce e ... am stat 15 minute si m-am tirat...am dat o tura p-acolo si n`am vazut nici scuterake ala al tau nici motoru lui silviu ...

 

creatzo,jos casca si pt voi...data viitoare ne manaca amkartul si pe noi.

Ai grija de tine si de sinele alea blestemate :scratch:

te mananca timpu pe tine ma tristule :)

 

auzi la el ma sa nu`mi dea el mie mustangu in drive test...HUAAAA , ai pierdut un potential client...ma duc sa iau de dincolo ca e mai ieftin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratieeeee ti-am explicat pe mess , n-am stat prea mult ca n-aveam ce face la rockerealaaa aia fanatica .... cu vlad m-am vazut ,betiv nebun mancator de mici ce e ... am stat 15 minute si m-am tirat...am dat o tura p-acolo si n`am vazut nici scuterake ala al tau nici motoru lui silviu ...

te mananca timpu pe tine ma tristule :scratch:

 

auzi la el ma sa nu`mi dea el mie mustangu in drive test...HUAAAA , ai pierdut un potential client...ma duc sa iau de dincolo ca e mai ieftin :)

 

 

Am postat pe forum inainte sa vorbim pe mess terminatule...hai poop :)

 

P.S. rusine baah nea' costy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare alll

mai eu am fost impreuna cu marius microm (pustiulika cu kymco) el a plecat inantea mea

 

sambata am fost si eu si pe la otopeni m-a lasat cureaua s-a spart ventilatoru de curea si a intrat in ambreaj si a facut franjuri cureaua am stat vro 1 h pana a venit un prieten cu 2 curele care le aveam acasa ca desteptul de mine nu le-am luat ca am zis ca e noua merge brici scooteru nu am nevoie de piese dupa mine in fine solidaritatea scuteristilor lasa de dorit pe DN1 in timpul asta de 1h 1:30 min

au trecut vreo 30 de motocicliesti si vro 15 scuterisi 2 scuteristi au oprit cinste lor restul motociclistilor incetineau si imi faceau semn daca am nevoie de ajutor dar restul de scooteristi parca erau precum caii aia de au chestiile alea la ochi sa nu vada stanga dreapta in rest......

ce sa zik marius jos palaria debia asteptam sa vii inapoi si sa bagi niste poze pe forum restul muzik rock la greu (pe dinauntru sunt si eu un pic rocker :) ) m-am bagat la un concurs de skanderberg cu un tip care il cunosteam de undeva si ulterior am aflat ca a fost barman in un club de rock bucurestean in care mai umblam eu in tineretile mele si l-am pus!!!!!!!! :) dar runda 2 s-a dovedit sa Fie devastatoare am picat cu un tip cam de 3 ori cat mine

si a fost o infrangere crancena tin sa mentionez ca acest concurs s-a tinut in ploaie , ce senzatie :moron: in rest pe acolo o bericica fara alchool mai o caterinka mai o poza mai un cerculet a fost bine

 

mikron jos palaria tata msi pt invitatie :)

salutare all si asfalt uscat :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all un nou website pt SCUTERISTI a aparut in sfarsit a facut cineva o treaba buna cu un forum pt scutere www.scuterist.ro

sau http://scutere.evonet.ro/2007/e107_plugins/forum/forum.php

e mai greu un pic sa intri pe forum din prima pagina am vb sa o puna in meniul principal a lucrat mult la site si la forum a mai gresit pe ici pe colo dar se vede ca a muncit mult la site.. Red eye si merita respectul nostru RESPECT ! Red eye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all un nou website pt SCUTERISTI a aparut in sfarsit a facut cineva o treaba buna cu un forum pt scutere www.scuterist.ro

sau http://scutere.evonet.ro/2007/e107_plugins/forum/forum.php

e mai greu un pic sa intri pe forum din prima pagina am vb sa o puna in meniul principal a lucrat mult la site si la forum a mai gresit pe ici pe colo dar se vede ca a muncit mult la site.. Red eye si merita respectul nostru RESPECT ! Red eye

Mersi! :lol: forumul nu l-am pus in meniu ca mai tre sa fac cate ceva ... hai ca il pun acum in meniul principal! :lol: .. mersi inca o data.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...