Sari la conținut

Cine Are Cunostinte Despre Suzuki Rf400r ?


Postări Recomandate

Cine poate sa-mi spuna exact daca elementele de sasiu de la RF400R se potrivesc cu cele de la RF600R ?

M-a lovit unul in partea din dreapta spate si mi-a spart carena pe dreapta ,mi-a rupt toba ,si pedalierul pe dreapta.

De la reprezentanta SUZUKI mi s-a spus ca nu au in baza de date modelul RF400R si nu imi pot comanda piesele. Vreau sa stiu daca se ptrivesc cele de la RF600R ???????

 

Multumesc anticipat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine poate sa-mi spuna exact daca elementele de sasiu de la RF400R se potrivesc cu cele de la RF600R ?

M-a lovit unul in partea din dreapta spate si mi-a spart carena pe dreapta ,mi-a rupt toba ,si pedalierul pe dreapta.

De la reprezentanta SUZUKI mi s-a spus ca nu au in baza de date modelul RF400R si nu imi pot comanda piesele. Vreau sa stiu daca se ptrivesc cele de la RF600R ???????

 

Multumesc anticipat....

 

de unde esti? daca esti din zona cluj pot sa vin sa vezi daca se potrivesc de la a meu, ca am de 600

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

nu prea au puncte comune piesele de pe 600 cu alea de pe 400 ... bicicleta e intr'adevar aceeasi ... dar la capitolul componente ...nici macar filtrul de aer nu merge de pe 600 pe 400 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa-ti spun dar.... in principiu piesele de sasiu adica carene si alte cele.... ar trebui sa se potriveasca..... nu difera decat motoru... sasiul e la fel.... spre ex....la vulcanu de 400 nu difera decat cilindri chiuloasele si pistoanele....la shadow de 400 e la fel cu cel de 800 difera doar motorul la interior.... asa ca parerea emea este ca se potrivesc carenele de la cel de 600 pe mototru tau....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...