Sari la conținut

Peugeot Speedfight 50cc


butcher
 Share

Postări Recomandate

Nu draga, ma refer la incalcarea legii penale de catre persoanele implicate, nu la cat de bine stii tu sa conduci. Nu stiu cum consideri tu, da din punctu meu de vedere unu care face puscarie are o viata f*tuta, si la propriu si la figurat . :rolleyes:

poate dak face oleak de puscarie, are timp sa`shi faca ordine in viatza, sa aiba o relatie frumoasa, c`un poponar shi etc.....deci puscaria are numai avantaje

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viatza? :crack: :crack: :crack: :) :P :) Shtiu sa conduc de la 10 ani jumate :lol: Shi shtiu chiar f bine

 

Da meserie, dar daca iti sare un om in fata si-l omori pe tine te doare prea putin ca ai doar 17 ani, dar instructorul infund*da puscaria :lol: pentru tine, nu? Cine crezi tu ca se risca sa faca asa ceva...???

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bounce: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avans 23 de mil,si cate 7800000 pe luna,timp de un an.Deci finantare de 3000 euro,un an,20% avans.In rata e inclusa TVA si asigurare.

 

www.capital-leasing.ro

 

Sunt prezenti in Slatina,Craiova si Bucuresti.Eu joi am pus dosarul,si luni am primit aprobarea.

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu nishte pile se rezolva :PP

 

poti sa sti tu si pe minsitru transporturilor ca tot nu-ti da permis-u la 17 ani...

Dak cumva(printr-o mare minune) ti-l da, te rog scaneaza-l(sa se vada data nasterii si data elibararii, ca restu nu ma inteeseaza...) si pune pe forum(sau imi dai un PM) ca is f f curios dak se poate si asa ceva in romania asta... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma la ce ai ramas?

Asha..:rolleyes: pai acum am venit de la iasi si am dat comanda de jet force c-tech, ma ajunge pe 2 ani cu totul 109.5 mil cu o medie de 3.45 mil pe luna si avans de 25% (26 mil). Luni semnez contractul si dak au pe stoc imi vine maxim intr`o sapt. Acu sper ca am facut o alegere buna, u cum te impaci cu el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am mai raspuns pe topicul celalat.Iti spun ca nu o sa fi dezamagit de alegerea facuta!Vezi ca pe langa avansu' ala de 26 de mil iti mai baga fo 3 taxe de logistica si etc :rolleyes:.Oricum mi se pare super ok la cat te-a ajuns...Eu am dat avans 26 si ceva de mil si am cate 8 mil pe luna timp de un an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...