Sari la conținut

BMW K1200RS


Postări Recomandate

:laugh: Salutare tuturor !Am intrat de curind in posesia unui bmwK1200rs an fbr 1999.V-as fi recunoscator daca mi-ati da orice informatie despre intretinere.M-ar interesa ce ulei recomanda constructorul acestui motor etc,motorul a cam fost stat si trebuie sa-i acord putina atentie>

post-40406-1272563780_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Salutare tuturor !Am intrat de curind in posesia unui bmwK1200rs an fbr 1999.V-as fi recunoscator daca mi-ati da orice informatie despre intretinere.M-ar interesa ce ulei recomanda constructorul acestui motor etc,motorul a cam fost stat si trebuie sa-i acord putina atentie>

incearca sa postezi pe topicul posesorilor de bmw.

/index.php?...&start=1700

ai mai multe sanse sa ti se raspunda.

s-o stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

biggrin.gif Salutare tuturor !Am intrat de curind in posesia unui bmwK1200rs an fbr 1999.V-as fi recunoscator daca mi-ati da orice informatie despre intretinere.M-ar interesa ce ulei recomanda constructorul acestui motor etc,motorul a cam fost stat si trebuie sa-i acord putina atentie>

Am folosit Castrol 10w/60 RS iar anul trecut un uleui suedez Q8 10w/50 aproape la fel de bun si mai ieftin..Au o reprezentanta la Onesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...