Sari la conținut

Am plecat cu cortul... si nici macar nu l-am desfacut


Postări Recomandate

De 1 Mai ma gandeam sa ma duc cu cortul aiurea. Initial m-am gandit sa ma opresc undeva prin Tulcea, mai exact pe Valea Teilor. Traseul stabilit este Bucuresti-Urziceni-Braila-Macin-Valea Teilor. Ideea e sa nu merg foarte mult pe drumurile europene si sa o ard mai mult pe cele judetene si comunale. Al caror fan am devenit intre timp! Marea lor majoritate sunt destul de bune, desi mai gasesti si din cele gaurite. Dar chiar si asa sunt bune pentru o motocicleta. In plus mai ai timp sa vezi peisajele. Prin zona asta sunt foarte galbene si verzi. Cam plate, e adevarat, dar nu le poti avea pe toate.

Revenind la plimbarea mea, stiti cum se spune... planul de acasa nu se potriveste cu planul de pe drum :laugh: Mai pe scurt, odata ajuns la Braila am dat de niste prieteni care s-au bucurat foarte tare sa ma vada si iaca asa n-am mai putut strica bucuria oamenilor si am ramas acolo. O seara excelenta cu mult ras, gratar, ceva de beut si un foc de tabara in fundul curtii. Si uite asa cortul a ramas impachetat bine pe motoreta...

 

0%20harta.jpg

 

1%20bucuresti.jpg

 

3%20garbovi.jpg

 

4%20rusetu.jpg

 

6%20gropeni.jpg

 

8%20varsatura.jpg

 

14%20dridu.jpg

 

Mai multe poze puteti gasi aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasă plimbare! :huh: Faine Âşi pozele ... Âşi blogul :D

 

La mai MARE! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

poti sa imi spui cum ti-a reusit poza cu focul?

 

Am incercat si eu odata dar lipsa de lumina ma obliga la timp de expunere mai mare si apertura mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sincer sa fiu, nu am facut decat sa pun aparatul pe night scene... ca lumina era destula de la foc. Si au iesit ceva poze ok... :cheers:

 

9%20varsatura.jpg

 

10%20varsatura.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...