Sari la conținut

Uichend Ploios


Xomin
 Share

Postări Recomandate

Care vrea sa iasa uichendul asta la o plimbare pe ploaie?

La munte avem peste 50% sanse de ploaie :peace:, asa ca traseul va fi cu siguranta la munte.

Daca o sa fie plecare de doua zile vom face in jur de 1000 km, insa daca va fi de o zi vor fi doar jumatate.

Intalnirea se va face la ora 8:30, iar la 9:00 e plecarea (plecarea in functie de, destinatie va fi de pe A1 sau DN1)

Viteza sa va adapta la conditiile meteo insa nu mai mult de 80/120 happy-014.gif

 

 

PS. Aceasta actiune umanitara are ca scop salvarea imaginii motociclistului roman lol-044.gif bling-bling cool07.gif (inside joke)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea sper sa fie cat mai urata :laugh: cu ploaie si fulgere satanic-0052.gif

 

Alte detalii nu am in afara de ceea ce scrie in primul post :D ... o sa fie o iesire pe timp ploios prin romania, probabil ca sambata duminica si luni santa-116.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si paratraznet laughing-007.gif deja sta un steag de el, urmeaza sa atasez si un troliu pentru a iesi din nameti :D

 

 

PS. o sa fie o plimbare de uichend cu cazare la motel/cabana, pe drumuri nationale insa pe o vreme care se anunta ploioasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem dar nu stiu unde si nu stiu tu cu ce ca motorul ti l-am vazut la bavaria. si azi am vrut sa ies dar mi-a fost lene.

 

 

a fost iam schimbat cureaua la alternator avea 60000km dar arata ca noua lichidul de frana la 2ani ulei cardan motor filtru ulei cutie sper sa se fi schimbat eu am platit de vazut nam vazut plus bucsa la roata de fata mere la fel zic eu ca e ok acum unde merem ce zici un peste la galati sau alta ruta te salut Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumos e soarele dupa ploaie, happy-big-smile-017.gif mai ales cand te prinde: burnita pe Cheia, ploaie mocaneasca in Gheorgheni, ploaie torida pe Cheile Bicazului, furtuna cu fulgere in Piatra Neamt, ploaie cu vijelie si inundarea drumului european E85 langa Bacau, plus dusurile regulate din 10 in 10 km happy-026.gif

 

 

9192569_61559236f7_b.jpg

 

 

9192571_adab83f2ef_b.jpg

 

 

9192572_67e1e06ac2_b.jpg

 

 

9192577_147148d8d2_b.jpg

 

 

9192598_5b42a58dc7_b.jpg

 

 

9192600_eb43d5dcb9_b.jpg

 

 

9192597_b3fc54946c_b.jpg

Editat de @motoadvpunctro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vroiam sa plec singur, nu mai deschideam topic :)

 

Acum despre drum, in afara de portiunea Gheorgheni - Bicaz care are momente cand e foarte prost, in rest drumul a fost bun sau foarte bun. respect-048.gif ... m-am bucurat de 800 km printr-o ploaie extrem de frumoasa, de la 8 dimineata la 8 seara.

 

 

Luni se anunta iar o zi furtunoasa si ploioasa thinking-001.gif ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...