Sari la conținut

Scooter Din Alta Tara


amirc
 Share

Postări Recomandate

Stiu ca o sa ziceti :disappointed: GOOGLE dar eu nu am reusit sa gasesc nici macar un site strain din europa in care sa se vanda scootere second hand.

 

As fi foarte recunoscator daca m-ati intruma catre niste siteuri de profil din europa in special Italia,Austria.

 

 

 

Multumesc si scuze ca nu e asa de importanta aceasta tema :crack:

 

Stiu ca nu avem voie cu reclama dar totusi chiar nu ma poate ajuta nimeni ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca o sa ziceti :crack: GOOGLE dar eu nu am reusit sa gasesc nici macar un site strain din europa in care sa se vanda scootere second hand.

 

As fi foarte recunoscator daca m-ati intruma catre niste siteuri de profil din europa in special Italia,Austria.

Multumesc si scuze ca nu e asa de importanta aceasta tema :sick:

 

Stiu ca nu avem voie cu reclama dar totusi chiar nu ma poate ajuta nimeni ?

 

pe mobile.de ai incercat ? vezi ca este o sectiune acolo (Motoraden) unde sunt motociclete si scutere.(vezi ca in coltzu' din dreapta sus gasesti si un buton sa schimbi limba... )

asta-i din germania... da ce-i austria,ce-i germania...tot o treaba :lol:

prin italia nu cred ca gasesti... doar manuite :disappointed:... sau normal ar trebui sa fie... dar nu am auzit de asa ceva...

Editat de Snake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult am gasit sper ca o sa si gasesc ce caut :disappointed:

 

ai mai gasit si altele ? ceva din italia ? ma intereseaza si pe mine din italia... ca pe acolo se gasesc mai ieftine decat prin germ cred...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult am gasit sper ca o sa si gasesc ce caut :disappointed:

 

 

stiu eu pe cineva care aduce scootere din Italy.daca vrei iti pot da nr lui:0740146956

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu eu pe cineva care aduce scootere din Italy.daca vrei iti pot da nr lui:0740146956

 

nu vreau :disappointed: ... glumeam...

aduce cu tot in regula sau furat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine tot asa ma intereseaza cu acte eu sunt din Brasov si marti vine un transport din Germania cu niste marfa(acte in regula) si sper sa gasesc ceva daca nu asta e si mai astept. Cum am asteptat pana acum atata timp mai pot sta fara numai ca imi cam pierd rabdarea si mie sa nu fac vreo greseala :disappointed:

 

Astept in continuare info de siteuri straine ce vand scutere cu acte in regula :crack:

 

E chiar tare siteul chiar te ajuta mersi mult :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

lol, deci www.mobile.de este pur si simplu un site cu anunturi, nulivreaza ei nimik, e la fel ca bikeshop, te uiti acolo, daca gasesti ceva interesant suni vanzatorul (daca nu stii germana tzeapa, ca foarte putini nemtzi stiu engleza) si te duci in germania si ti-l cumperi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol, deci www.mobile.de este pur si simplu un site cu anunturi, nulivreaza ei nimik, e la fel ca bikeshop, te uiti acolo, daca gasesti ceva interesant suni vanzatorul (daca nu stii germana tzeapa, ca foarte putini nemtzi stiu engleza) si te duci in germania si ti-l cumperi

era frumos sa ti-l aduca acasa nu? :cheers:

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...