Sari la conținut

Caut bascula dnepr mt11


bach
 Share

Postări Recomandate

Caut bascula dnepr nesudata, originala, cat mai repede ca vreau sa ajung la intruniri, astept oferte din partea fratilor nipristi care au piese de schimb, respect.....................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai a ta ce a patit?

 

sa rupt din prezoanele din fata( cele mai apropiate de motor) a sudat-o un prieten ce e sudor clasa 1-a dar am fortat nota(dupa ceva pahare) am facut un pic de burnout si am rezolvat-o aceiasi ruptura deci care aveti bascula intreaga originala made in ukraina, sariti cu oferte de preturi, prostia costa si mi-o asum...........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa rupt din prezoanele din fata( cele mai apropiate de motor) a sudat-o un prieten ce e sudor clasa 1-a dar am fortat nota(dupa ceva pahare) am facut un pic de burnout si am rezolvat-o aceiasi ruptura deci care aveti bascula intreaga originala made in ukraina, sariti cu oferte de preturi, prostia costa si mi-o asum...........................

Esti sigur ca a fost burnout , si nu ceva wheelie urmat de stopie? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia legatura cu mad max te rezolva.....sau io stiu....eu ma chinui sa iau un cric central de la el de vre-un an! bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...