Sari la conținut

Duminica 6 Iunie excursie moto


knight_rider
 Share

Postări Recomandate

Ok, pana la Sighisoara sunt aproximativ 290Km, corect ? Asta inseamna pt mine 2 rezervoare, deci cam 150 ron doar pt benzina (dus-intors). :what:

Altcineva ? Se mai inscrie cineva ?

 

Doru, pleci la 8 de unde >? `Hai sa stabilim un loc de plecare. Ora de intalnire, ora de plecare.

Lasa te rog si un nr de tel, sau ceva.

 

DragosM, XELIBRI2007, vad ca va uitati dar nu spuneti nimic, timizi ? :lol:

Editat de knight_rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"mol" vorbesti de benzinaria mol sau de mall ?

 

daca vb de Mall, atunci care Mall ? Bucuresti Mall, City Mall, Sun Plaza, Liberty Center Mall, City Mall, care dintre ele ?

Avand in vedere ca mergem inspre DN1 E60 (mergem pe ruta asta, prima data inspre Ploiesti, corect ?) ne putem intalni mai ibne la Petrom ul ala de la fantana Miorita, fix la ora 8:15. E bine asa ?

Da-mi un beep la unul dintre cele 2 nr ale mele, ca sa am nr tau in caz de ceva.

Mesaj completat

Te asteptam la Mol - Mc Donalds - Otopeni, - primul pod. O sa fim acolo la ora 8. Da-mi un beep te rog ca sa am si eu nr tau de tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 fix benzinaria mol de langa mc donalds, va rog sa fiti alimentati si gata de plecare. nu mai stau ca la 7 vreau sa fiu inapoi. de oprit si cascat gura max 30 min in sighisoara la cetate si in sibiu in centrul vechi unde putem si manca. nu e musai, putem manca si pe drum orice gasim in peco.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 fix benzinaria mol de langa mc donalds, va rog sa fiti alimentati si gata de plecare. nu mai stau ca la 7 vreau sa fiu inapoi. de oprit si cascat gura max 30 min in sighisoara la cetate si in sibiu in centrul vechi unde putem si manca. nu e musai, putem manca si pe drum orice gasim in peco.

 

 

tare ma mir cum vei ajunge tu la 19 acasa cand e plin de radare si autostrada pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e pompi, nu s- a putut, am ajuns la 8:45, ceilalti au fost mai rapizi. totusi, se putea si la 7 daca nu ne opream mai de loc si inghiteam cu noduri. a fost bine asa. vreamea foarte buna, baietii experimentati au mers mult mai bine decat mine. pun niste poze din sighisoara, sibiu si de pe drum. care ati fost si vreti poze dati-mi adresa de mail prin pm.

post-818-1275885035_thumb.jpg

post-818-1275885113_thumb.jpg

post-818-1275885172_thumb.jpg

post-818-1275885203_thumb.jpg

post-818-1275885291_thumb.jpg

post-818-1275885317_thumb.jpg

post-818-1275885344_thumb.jpg

post-818-1275885371_thumb.jpg

post-818-1275885397_thumb.jpg

post-818-1275885430_thumb.jpg

post-818-1275885464_thumb.jpg

post-818-1275885490_thumb.jpg

post-818-1275885558_thumb.jpg

post-818-1275885608_thumb.jpg

post-818-1275885645_thumb.jpg

post-818-1275885693_thumb.jpg

post-818-1275885732_thumb.jpg

post-818-1275885829_thumb.jpg

post-818-1275885853_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e pompi, nu s- a putut, am ajuns la 8:45, ceilalti au fost mai rapizi. totusi, se putea si la 7 daca nu ne opream mai de loc si inghiteam cu noduri. a fost bine asa. vreamea foarte buna, baietii experimentati au mers mult mai bine decat mine. pun niste poze din sighisoara, sibiu si de pe drum. care ati fost si vreti poze dati-mi adresa de mail prin pm.

 

 

salutare frumos nenea doru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Mulțumesc frumos pt poze. :what:

Noi am ajuns ceva mai devreme, dar nu cu mult. La 8:45 FIX :lol: am ajuns ÎN CASĂ. Exact cum a zis Doru. :lol:

Am lălăit-o prin benzinării, Âşi am stat ceva Âşi în Sibiu la terasă ca să halim ceva, că altfel ajungeam la 19:00 în BucureÂşti. :D

 

Nenea Pompi, am prins un pont de la cineva, cum că eÂşti mare drumeț, bine calculat (la tot mă refer, inclusiv financiar).

Dacă nu te deranjează să vin cu tine, da-mi de Âştire! Este vorba de plecarea pentru întrunirea din Germania care am ințeles că se desfaÂşoară între 2 Âşi 4 Iulie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia-l pompi pe baiat du-l la garmisch, ne vdem acolo, berea o dau eu, merge f bine n-ai treaba cu el.

Asta cu garmisch-ul mi-a cam intrat si mie, desi imi cam da toate planurile pe vara asta facute pana acum peste cap :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai n-o mai frecati, ce mi-e sibiu ce mi-e garmisch. o sa merite si o sa ramaneti cu gura cascata ce peisaje au aia pe acolo. va duc eu pe la un lac si alte locuri misto. vorbiti cu pompi ca nu-i place sa mearga singur. il sun si eu si-ii zic ca vreti sa mergeti. acasa venim toti impreuna. eu plec de acolo pe 4 dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai n-o mai frecati, ce mi-e sibiu ce mi-e garmisch. o sa merite si o sa ramaneti cu gura cascata ce peisaje au aia pe acolo. va duc eu pe la un lac si alte locuri misto. vorbiti cu pompi ca nu-i place sa mearga singur. il sun si eu si-ii zic ca vreti sa mergeti. acasa venim toti impreuna. eu plec de acolo pe 4 dimineata.

 

 

nena doru topicul meu cu garmichul este deschis si eu la fel merg cu orcine deci pe 1 iulie la ora 4 dimineata voi fi la intrarea pe aut buc-pitesti cine vrea mai multe imformati nr telefonul meu este 0722809989 sau pe topicu deschis de mine Pompi

Mesaj completat

Salutare,

 

Mulțumesc frumos pt poze. :what:

Noi am ajuns ceva mai devreme, dar nu cu mult. La 8:45 FIX :lol: am ajuns ÎN CASĂ. Exact cum a zis Doru. :lol:

Am lălăit-o prin benzinării, Âşi am stat ceva Âşi în Sibiu la terasă ca să halim ceva, că altfel ajungeam la 19:00 în BucureÂşti. :D

 

Nenea Pompi, am prins un pont de la cineva, cum că eÂşti mare drumeț, bine calculat (la tot mă refer, inclusiv financiar).

Dacă nu te deranjează să vin cu tine, da-mi de Âştire! Este vorba de plecarea pentru întrunirea din Germania care am ințeles că se desfaÂşoară între 2 Âşi 4 Iulie.

 

 

salutare mergem cu placere si nu cred ca santem singuri vor mai fi si alti sigur ai sa te-ndragostesti de garmich e un tinut de vis indiferent de vreme cu stima si respect Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...