Sari la conținut

Care Va Dati Pe Dealuri La Cluj?


Postări Recomandate

fa-ti plinul si vedem ...si poti sta linistit ca nu se intra pe asfalt numai pe portiuni de traversare a drumului public..nu te intreaba nimeni de acte..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica ce vine se lasa cu o iesire daca vrei sa vi e ,ok..daca mai vor sa cina ceva prieteni de ai tai pot veni linistit..inca nu am anuntat pe nici unul din baieti,deci esti primul..te astept la silva in faget la ora 10 jumate..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de obicei se pleaca pe la ora 10 - 10 30...nush exact daca au iesit baietii ca eu am fost plecat de vineri de acasa si numai aseara am ajuns..duminica poti veni daca vrei..asta e numarul meu 0740310477 da un apel si vedem cum facem..salut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vad....dar nu cred ca o sa vin si duminica viitoare ca am stabilit alt traseu deja(cluj-dej,pe dealuri normal).Poate peste doua saptamani......oricum de unde se pleaca??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ma baieti sunt enduristii la cluj cat vezi cu ochii :what: trebe doar sa dai de ei........daca ziceti ca vreti o tura adevarata cu noroi and all that stuff.......zic sa veniti toti intr`o zi la motoland si ma ocup eu sa aduc cat mai multi dac vreti sa mergem! :what: sau mai aveti umpic de rabdare sa obtinem aprobare pt construirea unu`i traseu de motocross pt etapele nationale acolo la faget unde a fost endurocross`ul..... sa vezi atunci distractie adevarata! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu personal am cu cine sa ma dau..era vorba de baietii astia mai noi in chestia asta sinbcer eu nu am nimic in potriva sa se dea cu noi..si stiu toate traseele din zona..asta nu e problema..oricum daca se face o chestie de genu sunt bucuros sa iau si eu parte la ea...numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baieti sunt enduristii la cluj cat vezi cu ochii :what: trebe doar sa dai de ei........daca ziceti ca vreti o tura adevarata cu noroi and all that stuff.......zic sa veniti toti intr`o zi la motoland si ma ocup eu sa aduc cat mai multi dac vreti sa mergem! :what: sau mai aveti umpic de rabdare sa obtinem aprobare pt construirea unu`i traseu de motocross pt etapele nationale acolo la faget unde a fost endurocross`ul..... sa vezi atunci distractie adevarata! :crack: :crack:

 

 

Buna Cante..nu tu ai fost la Lazarea la cupa Sherco cu un KTM525, camelbag si tot ce trebuie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat asta.

uneori merge, alteori nu.

la aia mici si prosti cum le zici tu, functioneaza :P

da la' ceilalti? :hug:

:ok:

o calci frate cat te tine ca dupa ce iesi din perimetru oilor te lasa in pace nu fug dupa tine mai mult de 300 de metri iti spun din proprie experienta si credema functioneaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Cante..nu tu ai fost la Lazarea la cupa Sherco cu un KTM525, camelbag si tot ce trebuie?

Mah din pacate....momentan eo nu am motor si de aia ma vedeti cu tot felu de motoare cum ar fii 525 lui taicameu sau 200 a lui liviu bocarnea daca il stiti ...... ma dau mai mult din mila altora :D) da se apropie ziua mea acuma in 3 sept. si sper sa primesc un motor nou :P

Sa`ti raspund la intrebare..... eu am fost la sherco cu KTM 525 camelbag and all that stuff! :kiss: Sincer nu mi sa parut foarte frumoasa cursa aceea......din 3 motive! 1. traseul a fost prost marcat 2. Din cate stiu eu organizatorii cursei nu au voie sa participe la propria cursa.....si dupa cum ai observat ei au iesit pe primele 4 locuri si 3. drumul catre traseu a fost destul de inaccesibil! Da in rest a fost o cursa frumoasa......... despre traseu eu cel putin nu stiu prea multe, stiu doar ca se va face, trebuie doar sa obtinem aprobarea de la primaria Ciurila pt ca terenul este al lor..... si cum Marcel e un tip foarte cnvingator sunt sigur ca o vom obtine si vom avea si noi un traseu de etape nationale :crack: deabia astept Si daca vreti sa iesim la o tura candva....cu cel mai mare drag......daca nu aveti cu cine va da!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar daca Dl. Marcel obtine aprobarea aceea,face traseu de cross,orice motociclist se va putea da(nu in timpul concursurilor sau altora evenimente de genul)orice motociclist pe respectivul traseu??ca demult astept sa vad si eu cum e pe un asemenea traseu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar daca Dl. Marcel obtine aprobarea aceea,face traseu de cross,orice motociclist se va putea da(nu in timpul concursurilor sau altora evenimente de genul)orice motociclist pe respectivul traseu??ca demult astept sa vad si eu cum e pe un asemenea traseu.

Asa cred......totusi la un moment dat era vorba sa se puna o mica taxa cum e cea de la Ciolpani daca ati fost acolo! si bani de pe aceea taxa sa fie folosita la mentinerea traseului in permanenta...pt ca, nu e usor sa mentii un treseu in perfecta stare mai ales daca vin zeci de motociclisti sa se dea pe el in fiecare weekend... pt ca in cluj suntem foarte multi. da nu stiu daca chestiia asta se va pune in aplicare.......era doar o idee! Apropo......nu aveti careva un aprilia RS 125.....sau nu stiti pe cineva care are......ca acuma imi iau A1 si imi trebuie motor sa ma duc la scoala :crack:

 

HEHE.........am aparut in noul numar al revistei motolife :P akuma m-am vazut!!!!! :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum taxa??La intrare sau pe cate ture vrei sa te dai atata platesti(ca in cartodrom)??

NU NU ....... platesti.....si te dai pana nu mai poti.....la Ciolpani nu mai stiu exact cat era......100 de mi sau asa ceva......si platesti si te dai cat doresti! da nu cred k va fii asa si aici..... era doar o idee pentru a putea fi traseul intretinut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...