Sari la conținut

TURUL MARII NEGRE


ianachim
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ne vedem maine sa ne mai vedem la fatza?

Terasa "La Pod" Parcul Carol. Pe Candianu Popescu la jumatea parcului e intrare in parc si acolo e si terasa. Pe la7. Are si papa si vin la rece e placut ca e ferit de caldura.

Sunteti asteptati: Didi cu Didina, Mae, Manuel, Mihai, Dan, Bogdan, Ianakim si toti ceilalti pe care i-am omis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem maine sa ne mai vedem la fatza?

Terasa "La Pod" Parcul Carol. Pe Candianu Popescu la jumatea parcului e intrare in parc si acolo e si terasa. Pe la7. Are si papa si vin la rece e placut ca e ferit de caldura.

Sunteti asteptati: Didi cu Didina, Mae, Manuel, Mihai, Dan, Bogdan, Ianakim si toti ceilalti pe care i-am omis

 

ok, ne vedem maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu ma las :) E prea misto tura !

 

Am vorbit cu Ianachim aseara pe la Arc si ma bag si eu la o tura de proba cand o sa fiti un wk prin tara. Pana atunci, daca pot ajuta cu chestii logistice sunt aici. De asemenea, daca se depun actele pentru obtinerea vizelor, ma inscriu si eu in grup (fie ca facem tura impreuna sau separat). Nu pot ajunge asta seara la Rotila (nu ca as fi fost invitat :) ) dar la urmatoarea intalnire tactica ma bag.

 

vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Eu am facut ceva calcule, ma interesa subiectul... in km iesi in functie de cat de mult vrei sa urmezi coasta, daca vrei sa ocolesti Azov sau nu etc. Posibile lungimi de traseu variaza intre 3200km si 6000km. benzina e ieftina in afara de Turcia ( unde sunt ceva km ). Viza de Rusia mai costa. Ferry e cam 150$ om + moto. Cazarea in zona Sochi pare scumpa vara. Iti trebuie sincronizare buna cu ferry-ul acolo pt ca merge undeva intre 3 zile si 1 saptamana. Nu are program. Daca nu te sincronizezi cu el esti blocat in zona aia pt cateva zile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...