Sari la conținut

Sambata 12 Buc - Mamaia


sulta_00
 Share

Postări Recomandate

A facut si CRY un topic despre o plecare de Vineri, insa eu vreau sa plec Sambata dimineata. Pe la un 6:00 si prefer sa o iau pe autostrada. Ca punct de intalnire este ultima benzinarie de la iesirea spre A2( Parca era un MOL). :D

 

 

EDIT: ca viteza pot si eu un 140 ... mai tare deja ma bate vantul... :lol:

Editat de sulta_00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A facut si CRY un topic despre o plecare de Vineri, insa eu vreau sa plec Sambata dimineata. Pe la un 6:00 si prefer sa o iau pe autostrada. Ca punct de intalnire este ultima benzinarie de la iesirea spre A2( Parca era un MOL). :D

 

 

EDIT: ca viteza pot si eu un 140 ... mai tare deja ma bate vantul... :lol:

 

6°° este tarziu

preferabil in 4-5 dupa ce a dat soarele o sa ne incalzim in draci

in plus - daca pelci pe la un 4-5 poti sa mergi si lejer - 100-120 chiar daca ajungi cu 30 min mai tarziu - ajungi in conditii bune - nici prea cald nici prea frig - nici ca un stegulet legat de motor!

Mesaj completat

stie cineva cume drumul pe 228 _imediat dupa medgidia - stanga spre lumina?

 

sa evitam traficul din valul lui traian si intrarea in constanta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 228 este Ok drumul: mici denivelari pe partea dinspre Medigidia care nu fac decat sa vibreze mobra sub tine, in rest totul OK (eu cu Breazu' am avut ~100km/h). Atentie sporita cand ajungeti la intersectia cu DN 2A: este nisip in virajul respectiv. In rest numai de bine.

Bye.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

delu tu stiu ca ziceai ceva de plecat pe la un 4:00 si o luati pe drumul vechi? cati sunteti? unde va intalniti sa plecati exact. Daca ma mobilizez si am sa pot pleca mai devreme de 6 si nu se mai anunta nimeni pe aici sa plece cu mine...poate vin si eu cu voi...

Editat de sulta_00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...