Sari la conținut

Zgarieturi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Salut.Credeti ca daca dau cu un spray cu vopsea peste zgarietura din poza de mai jos rezolv ceva?Sa sparg toata carena si sa apelez la CASCO :smoke: ?Astept pareri si sfaturi

 

Asfalt Uscat si bulan din belsug :banana:

post-10572-1153226452_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi ... fraudarea asigurărilor nu mai Âştiu cum se pedepseÂşte, dar destul de dur. Nu Âştiu dacă se uită cineva din serviciul antifraude pe net acum, dar o să se uite în viitor. Dacă vrei să o faci trebuie să fii un pic idiot să întrebi pe net despre aÂşa ceva. Du-te la asigurări Âşi întreabă-i direct, că ei au experiență :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e prea mica zgarietura ca sa sacrifici toata carena! te complici prea mult.... poate cei de la peugeot nu o au pe stoc.... mai stai inca 1luna pana o aduc...

 

incearca cu spray cu vopsea :banana:

am si eu 2 zgarieturi mici pe carena stanga, le-am dat cu marker negru (carena fiind tot neagra) si nu se cunoaste decat daca te uiti foarte atent :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau o varianta ar fi sa vopsesc toate carenele :banana: .O las pe iarna...Sa-mi trag si nu are decat fix 7 zile scuterache :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca shi ku ceara pentru korekt zgarieturile!!!vezi la metro k au ......intre 300.00 - 400.000 dar vezi k tre s freci de mori la ea!!!

 

 

Pai ce rezolv?ca vopseaua e luata :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...