Sari la conținut

Comparatie


Pasion
 Share

Postări Recomandate

Daca e vorba de aceeasi culoare (nu conteaza nuantele), nu trebuie sa mai mergi la RAR special pt asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut Ij,nu deloc multumit de el se strica foarte des,am si un nipru dar ii fac rodajul si il vand.Vreau japoneza nu conteaza de care.S-a vadut de ex. Yamaha xs 400 cu 900 euro nu mai stiu anul dar oricum decat un nipru :crack:

daaaa,asa e :crack:

eu am luat niprul lui joe black.nu-l stiam.am facut 2 mii si ceva si nu m-a suparat.

viteza de croaziera de cca80-90.

sapt trecuta,2 prieteni care au ij-uri,au vrut sa treaca la japoneze.nu au vrut nipru ca deh...

unul si-a luat vulcan de 750,iar celalalt vulcan de 1500.dupa ce au facu vreo 600 de km in drum

spre casa,s-au futut pe la slobozia.ieri am fost sa le aducem.pret transport-3 mil.unul are incarcarea

bulita.pret 1 mil,acelasi are distributia stricata(nu se stie ce).celalt are scurt pe instalatie,fire topite,si probabil

cdi-ul ars.de primul mi-e cam mila ca nu vroia un nou motor anul asta,dar a cam fost fortat.

 

deci...daca ai bani fix de o japoneza,sau altceva decat ruseasca,mai bine mai astepti.lumea este perversa.

ptr inceput un nipru este ff bun.totul este sa fie in stare buna.ptr un pasionat niprul este excelent.

succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...