Sari la conținut

Intrunire moto Enduro Parc CassaNova


Ravenitza
 Share

Postări Recomandate

Saptamana asta vom posta si poze de pe circuitul abia construit cu eforturi supraomenesti.inca lucram la el, dar va fi sigur gata pana la data anuntata.

De asemenea , mentionez ca paza campingului si a parcarilor va fi asigurata de staff-ul nostru. SO, sa treaca timpul si sa ne distram!!!

 

 

Va mai astept cu intrebari.

 

 

 

P.S. si tipul de la Aerodromul Tariceni a anuntat ca va fi pe acolo cu un avion usor si cu o motoparapanta sa faca niste demonstratii, asa cum a fost si la Open. Chiar a si plimbat niste oameni atunci.O va face si de data asta!

 

 

Sa ne vedem cu bine!!!

 

Mesaj completat

Bere vom avea din plin , atat la draft(2,5 lei) cat si la sticla si doza.Preturile vor fi ca la magazinul de la coltul blocului,CA SA FIE BINE!!!

sa nu mai amintim de mititei,carnaciori,pulpe vanatoresti cu vin.Avem un barman cu experienta care a promis ca va face si limonade si coktail-uri.Va fi si vodka!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

s-a notat!!!

iar ca ultime stiri, dupa petrecerea de casa noua (daca lucrurile ies intr-adevar bine) ne vom apuca sa construim o cabana din lemn, la enduro parc, ceea ce va servi ca un fel de han, ca altadata.Oamenii vor putea veni la noi si, pe langa inchireri de motoare,avioane, paintball,tiroliene,plaje,bai in garla, vor putea sa-si si inece amarurile in cateva halbe cu suc....nu e buna asta cu sucul, nu? :())) BERE, vinuri si spirtoase.Tematica va fim desigur una motociclistica la acest han,muzica pe masura,proiectii si tot ce trebuie.in scurt timp isi vor face aparitia si formatiile dupa ce vom ridica mica noastra constructie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare ideea!!!

Daca este gata cabana asta pana in septembrie poate imi aduc niste prieteni ca sa sarbatoresc ziua de nastere la voi :D

 

Saptamana asta vom posta si poze de pe circuitul abia construit cu eforturi supraomenesti.inca lucram la el, dar va fi sigur gata pana la data anuntata.

De asemenea , mentionez ca paza campingului si a parcarilor va fi asigurata de staff-ul nostru. SO, sa treaca timpul si sa ne distram!!!

:(

Editat de Fallen_Angel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva poze ca sa ne facem si noi o impresie daca se poate PLS!

Eu unu mor de curiozitate nu mai am rabdare, si in nefericitul caz in care nu reusesc sa ajung macar sa stiu si eu ce am ratat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci daca vii, facem pastrama,asa cum faceam de obicei.Sa iei tu si niste ciuperci ca merg bine pe gratar! ;)

Mesaj completat

Da , o sa fiu de vineri acolo si vine si iulica (voshod) plus baietii lu` Cristi si Raven care-s vreo 10 din cate stiu eu.Deci avem gasca inca de vineri :laugh:. abia astept sa vad oamenii pe noul circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur.Nu e o problema faptul ca esti sau nu incepatoare.Nu avem probleme de-astea.Defapt, nu avem niciun fel de probleme.

Mesaj completat

Au sunat chiar si cativa ATV fans, care au zis ca vin cu sculele pe-acolo.si le-am spus ca nu-i nicio problema!asteptam pe toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hombre, acest eveniment se adreseaza TUTUROR amatorilor de senzatii tari.Nu numai enduristilor.Poti veni si cu chopper,vitezana,avion,reacheta sau orice. trebuie sa ne distram cu totii!!! nu facem discriminari!!!

Editat de Che_TheUndertaker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...