Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


Postări Recomandate

imi pare rau sa aud asa ceva :laugh: m-am uitat dupa tine prin camping apoi am vazut ca nu mai e motorul acolo..probabil l-ai mutat sau ai plecat de suparare.sper ca ai ajuns cu bine acasa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da man ... m-am enervat si am plecat pe la 9 ... oricum nu aveam de gand sa stau peste noapte.

 

In fine, in urma postului pe care l-am facut mai devreme, am primit 3 telefoane de la oameni care au vazut faza, s-a lamurit cumva situatia, m-am mai calmat. Cineva s-a imbatat, s-a suit pe un Buell, care a cazut peste al meu, si al meu pe ciment, pe dreapta. Din respect ca m-a sunat, nu o sa-i spun numele, e un user aici pe forum.

 

Btw, bravo pentru premiu ;) .. O sa te sun zilele astea , cand ma hotarasc cum sa fac cu motoru sa-l transport inapoi in UK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da man ... m-am enervat si am plecat pe la 9 ... oricum nu aveam de gand sa stau peste noapte.

 

In fine, in urma postului pe care l-am facut mai devreme, am primit 3 telefoane de la oameni care au vazut faza, s-a lamurit cumva situatia, m-am mai calmat. Cineva s-a imbatat, s-a suit pe un Buell, care a cazut peste al meu, si al meu pe ciment, pe dreapta. Din respect ca m-a sunat, nu o sa-i spun numele, e un user aici pe forum.

 

Btw, bravo pentru premiu ;) .. O sa te sun zilele astea , cand ma hotarasc cum sa fac cu motoru sa-l transport inapoi in UK.

 

Mie mi s`a furat casca din cort in prima seara si eram ft aproape de a ma intoarce pana in bucuresti fara casca caci nu aveam de unde sa fac rost,pana la urma mi`a imprumutat cineva o casca!

 

Mesaj completat

 

in caz ca stie cineva ceva de ea:)

post-16011-1280179304_thumb.jpg

post-16011-1280179373_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s`a furat casca din cort in prima seara si eram ft aproape de a ma intoarce pana in bucuresti fara casca caci nu aveam de unde sa fac rost,pana la urma mi`a imprumutat cineva o casca!

 

Mesaj completat

 

in caz ca stie cineva ceva de ea:)

 

Din pacate se intimpla si astfel de lucruri la intruniri. Nu ma asteptam.

Anul acesta, un asa zis biker, foarte interesat de motoarele noastre, i-a furat I-Phone-ul unui prieten, care-l pusese pe motor.

Ma dezgusta aceste lucruri. In principiu din cort se poate fura orice, ceea ce inseamna ca nu prea o sa-mi mai tihneasca la intruniri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

per total a fost super ok,show-ul de stunt a fost de nota 10,in legatura cu mancarea,preturile au fost sus ca si anul trecut, insa cei care vor sa manance super bun si la preturi nesimtit de bune intr-un loc super recomanda raestaurant,pub si terasa "dragului" exact langa Petromul din Predeal,calitatea serviciilor e de nota 10,eu unul nu am mai vazut in Ro, asa servicii la preturi atat de bune,ciorbe de la 5 lei in sus ,pizza imensa de la 10 lei in sus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...