Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

a aparut si site-ul oficial www.eastbike.ro ,pe pro-bike era pus mai demult anuntul,acum nu stiu ce sa mai zic,aparuse un user care zicea ca nu s-ar mai tine intrunirea...,dar adca s-a postat azi si aici ca se tine,eu zic ca merge...cel mai bine ar fii sa dam un tel..

Editat de gusteru_streetfighter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent ..... poate ne strangem si plecam mai multi pana acolo, eu de ex plec sambata dimineata 24.07.2010 . Daca mai pleaca cineva sambata sa mi dea un msg 0765141549 stabilim ora si punct plecare :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW, CEA MAI MARE INTRUNIRE MOTO DIN ROMANIA VA AVEA LOC IN PERIOADA 23-25 IULIE IN PREDEAL.

PENTRU INFORMATII VA STA LA DISPOZITIE RADU ZARNESCU 0731342275

 

Aualeu !!!!!

 

Cu ce mincuni vine anul asta ?

 

Ca anul trecut am vazut muzeu honda , iron art competition , trupe suedeze de Metal , 4 lei apa plata la 500 ml ,

 

Mare Teapa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere (al unuia care a fost in ultimii doispe ani la vreo 30-40 de intruniri), intrunirea de la Predeal este in Top 5 ca manifestare si desfasurare! Daca nu ar fi fost ploaia cred ca ar fi fost si mai si.., asa ca, fara sa fi fost platit de organizatori sa fac reclama evenimentului, pune-ti mana pe motorete si merge-ti la Predeal, ca se merita! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere (al unuia care a fost in ultimii doispe ani la vreo 30-40 de intruniri), intrunirea de la Predeal este in Top 5 ca manifestare si desfasurare! Daca nu ar fi fost ploaia cred ca ar fi fost si mai si.., asa ca, fara sa fi fost platit de organizatori sa fac reclama evenimentului, pune-ti mana pe motorete si merge-ti la Predeal, ca se merita! ;)

 

e drept, intrunirea a fost foarte ok si voi fi prezent si anul asta dar....

cei care se plang de preturi au mare dreptate.

 

Daca vor fii preturi ca anul trecut:

- 10 lei o ciorbita de fasole facuta la ceaun!

- 4 lei apa la 0,5l???

si daca ne mai lovesc si cu o taxa de intrare de 50 lei anul asta, am un singur cuvant de spus: RUSINICA!

 

"e foame de bani baieti?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva cum pot retine o camera ..ceva prin zona?? Multzam' anticipat..

 

www.inpredeal.ro sau , direct acolo ca e criza , sunt nenumarate pensiuni in zona si au camere libere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios unde o sa faca show ul Kevin Carmichael,daca o sa faca pe aleea aceea de la cabana mai bine nu mai face... si o sa ne facem iar de ras ca si tara gazda ca sa zic asa :D ....referitor la anu trecut am vazut muzeu honda si iron art in cort dupa ce am adormit :( .........anu asta nu am nici o asteptare sper sa nu fie teapa cu faza cu Kevin Carmichael.....Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Defilarea la 11:00 prin Predeal si demonstratia de stunt intre orele 12:00-14:00 in piata garii.Orele sunt valabile ptr data de 24.07.2010

Editat de BYE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...