Sari la conținut

FREE BIKERS WEEK 3 *** 12 - 15 AUG. 2010


ACHIMOTO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tot ceea ce conteaza este ca deja sunt prezente cazanele! Iata si primele poze cu locatia, facute astazi. Pregatirile sunt in toi, terenul se delimiteaza si cazanele de abia asteapta sa se incinga!!! Sa speram ca si vremea va tine cu noi si nu ne va stropi ca anul trecut!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate chiar linga locatie nu este , dar daca vrei sunt citeva pensiuni exact inainte de a vira la dreapta din drumul principal ( 4 benzi ) dintre Deva si Hunedoara , pe unde vei veni tu daca vii de la Cluj. Acolo vei putea gasi ceva camere si distanta pina la locatie este de circa 10 minute de mers cu motorul.

 

Bafta si va asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Exista o alternativa la cazarea la cort? Nu prea ma impac cu asta. :baldy:

 

Hotel Kristal - in jur de 100 ron camera

Pensiunea Danut - incepand cred de la 65 lei camera .

 

Toate situate in Pestisul Mare , la 9 km de locatie .

Daca te imbeti tare -- Taxi - 10 - 15 lei .

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Exista o alternativa la cazarea la cort? Nu prea ma impac cu asta. :drink:

 

initial am vrut doar sa trec sa vad ce si cum.... eram doar cu motoru.... loc de cazare gaseai, erau multi baieti prietenosi(la cort bineinteles).... vorba lor "atata timp cat doi oameni se iubesc, nu mai conteaza sexul"

 

eu ma cazasem in HD la maxim 10 minute de Nandru(80ron camera)... si pana la urma am ramas o noapte acolo in Nandru :laugh: as fii ramas si azi dar... drumul pana in Bucuresti e lung si obositor

 

o sa revin cu poze.... dupa aproximativ 600km(intr-o zi) si 1.400(in trei zile)ce-i mai dulce decat un... somn

 

felicitari organizatorilor...

Respect Bogdan, Marius Achim... si nu in ultimul rand Nick - Lombardia odihneste-te in pace amice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...