Sari la conținut

Miting Aviatic si nu numai la Otopeni - 17.07.2010


flysebi
 Share

Postări Recomandate

Incearca, te rog, sa te abtii in a mai da cu mucu', mai ales in situatii din astea, adica sa arati ce "important" esti. Habar nu ai cine/cand si de ce a fost.

Daca asa considerati sau ati inteles dumneavoastra, ca eu ma dau cumva mare (important), inseamna ca s-a intors lumea cu susul in jos sau cel putin Forumul (unii membri).

La modul cel mai serios, chiar am o mare rugaminte: Dati-ma afara de pe Forum! Chiar mi-ati face un bine. Este o rugaminte venita din partea mea si nu se va supara nimeni, ba chiar vor fi multi cei fericiti. Luati-mi, va rog din suflet, dreptul de a mai scrie pe Forum, consumandu-ma printre muci. I-am dat deja in... fasole si nu prea mai am ce cauta aici. M-am facut de ras, stiu, recunosc. Tocmai de aceea vreau sa scap de acest eu virtual, de mine, de acest user nenorocit, care mi-a adus dispretul tuturor. Mi-e rusine cu mine, serios. Ma tarasc printre muci, la cel mai jos nivel la care ar putea ajunge un om. Am gresit, dar e tardiva incercarea de a ma ridica. Aici nu mai am cum, este prea tarziu. Va rog, dati-ma afara si faceti un bine Forumului. Scapati de mine, de mirosul meu greu, de omul care a stat in mocirla pana la gat si n-a invatat nimic din experienta asta.

Cu dorinta si speranta ca ma veti da afara, indraznesc sa va multumesc anticipat.

 

Si ca nu cumva acest post sa fie sters pentru off-topic, va anunt ca am ajuns si la Mitingul Aviatic...

A fost frumos, motoare adevarate si piloti pe masura. Ma refer la avioane si cei care le-au pilotat, normal.

Am ajuns acolo motociclist si m-am intors motorahat. Aia baieti adevarati, cu sange-n... instalatie. Ce racer de bulevard? Ce smardoi de tastatura? Oricare dintre astia ar fi urlat ca o fetita, luat la o tura cu MIG-ul.

A fost frumos... Si vremea a tinut cu ei. Cu motociclistii nu prea mai tine in ultima vreme.

 

Gata, am incheiat...

Si nu stergeti acest post, domnule Thomas. Lasati-l sa fie ca o ultima tigara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la o actiune cu aproape 3 mii de vizitari am fost poate 10, nu am stat sa numar.

sunt 13 lumanari aprinse, eu si moldovan am fost cu pasageri deci e simplu de aflat cate mobre au fost.

 

oricum nu conteaza, cati am fost am fost, important e ca am reusit sa facem cateva zeci/sute de masini sa incetineasca in locul ala.

 

Dumnezeu sa il ierte!! vorba altcuiva `am spus-o de prea multe ori pe forumul asta`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@--=HD=-- , saraca caprioara lovita... dar plina de importanta -> hai sa te lamuresc: noaptea am fost vreo 20 mobre acolo, ieri la 7 inainte de plecarea spre Transalpina au fost 6 ce au facut ocol special... si lista poate continua. Si asta numai din cati cunosc. Nu toata lumea vrea sa vina la gramada, plus ca multi nu doresc sa se identifice cu toti tastatu..tristii. Exista viata si dincolo de taste, multi nu intra aici nici macar ca sa citeasca si nu stiau de ora "oficiala" a intalnirii de la IKEA si s-au dus cand au dorit. Dar va e mai usor sa judecati cum ca daca n-au fost "cu voi" nu au fost deloc. Si alte asemenea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...