Sari la conținut

senzor aprindere vibrochen


Postări Recomandate

Intotdeauna e ceva, f rar merge asa din prima. Imi pare rau sa aud c-ai rupt

jiclorul ala, dar asa de curiozitate: s-a rupt ultimul? Oricum, vad ca le dai de cap.

Am bagat si eu un update la pc3, ca nu vreau sa deturnez threadul asta, dar probleme de timp si la mine. Nici mie nu mi-a iesit, dar nu mi-a iesit altfel, sper sa-l dibuiesc.

 

Exact, s'a rupt ultimul... mama lui de jigler! Noroc ca am 3 seturi de carburi cu care sa ma "joc".

 

Nici eu nu ma asteptam sa iasa din prima, dar parca nici chiar asa, sa nu pot nici macar incepe testele cu TPS! O sa o iau pe rand, mai intai sa incerc gasesc setarile originale ale servomotorului de la EXUP cu motorul in sarcina dupa care sa ma joc un pic cu avansul fix, 2D si, functie de rezultate sa vad mai departe.

 

Deocamdata am insa alte prioritati, trebuie sa cosmetizez carena stanga pe care am polizat'o la ultima incursiune pe Cheia... greseala de incepator - frana si unghi de inclinare la limita intr'un ac de par care nu s'au inteles cu pietricelele trase pe asfalt de TIR'uri.

 

Ride Safe! (nu ca mine)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata am insa alte prioritati, trebuie sa cosmetizez carena stanga pe care am polizat'o la ultima incursiune pe Cheia... greseala de incepator - frana si unghi de inclinare la limita intr'un ac de par care nu s'au inteles cu pietricelele trase pe asfalt de TIR'uri.

 

Ride Safe! (nu ca mine)

E, in general cind ajungi pe jos e o greseala stupida. Vb lui Tolstoi, bucuriile sint cam la fel dar nenorocile sint destul de diferite (Ma rog, prin zona). Un coleg, depasire, venea ceva din fata, a vrut sa revina, frina, stoppie, derapat fata, clavicula rupta, 12 suruburi + placa. O greseala de incepator, facuta de unu cu vreo 10 ani experienta, dupa vreo 500 km de mers in ziua aia. Deci se poate. Oricum, tre de avut grija, da si frigul, se mai schiba conditiile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...