Sari la conținut

Accident Tineretului (Bucuresti) 04.08.2010 ?


beware !
 Share

Postări Recomandate

Ieri in jurul orei 16, am trecut cu masina pe acolo si am vazut un motor cu un motociclist intins pe jos iar politistul care striga in gura mare CIRCULATI, CIRCULATI , pe b-dul Tineretului. Niste oameni se uitau la el....ca si cand....nimic....

Am filmat din mers cu telefonul dar cica nu ma lasa sa pun this type of file (mp4=290 Kb) . Cum fac?

Vad ca nu a postat nimeni nimic. Ce s-a intamplat, motociclistul e ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era aproximativ la palatul copiilor, cu parere de rau eu am fost idioțul.

Ma stresa un tip din dreapta si ma uitam prin oglinzi sa nu faca ceva si m-am trezit ca s-a oprit circulatia m-am înfipț in frana fata, mi-a fugit fata si mi-a cazut motorul pe picior. Nu m-a atins si nu am atins pe nimeni. Concluzia: fractura dubla la piciorul drept si aÂştept acum la bagdasar sa mi-l opereze. Deci cum am spus eu am fost idioțul. Sorry pentru greÂşelile ortografice scriu cu t9 de pe mobil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era aproximativ la palatul copiilor, cu parere de rau eu am fost idioțul.

Ma stresa un tip din dreapta si ma uitam prin oglinzi sa nu faca ceva si m-am trezit ca s-a oprit circulatia m-am înfipț in frana fata, mi-a fugit fata si mi-a cazut motorul pe picior. Nu m-a atins si nu am atins pe nimeni. Concluzia: fractura dubla la piciorul drept si aÂştept acum la bagdasar sa mi-l opereze. Deci cum am spus eu am fost idioțul. Sorry pentru greÂşelile ortografice scriu cu t9 de pe mobil.

;) iti doresc insanatosire grabnica ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well...nu ma bucur ca ai ajuns in spital....dar ma bucur sa mai fii inca apt pt a posta pe forum, if you know what i mean ;)

Daca vrei sa vezi un filmulet cu tine intins pe sosea, peste/langa/printre (ca nu prea se intelege) motor... spune-mi si iti trimit filmuletul pe mail :P

Insonatosire grabnica !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk
Concluzia: fractura dubla la piciorul drept si aÂştept acum la bagdasar sa mi-l opereze.

 

Multa sanatate si noroc ... in spitalul ala o sa ai nevoie. Ai grija, eu am fost operat acolo si am avut numai belele, sunt de toata jena. La ce doctor esti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@adolf: săru'mana sa fie

@beware: ms mult, daca poți sa trimiti ar fi super, Se vede adresa de la profil?

@st: sa fie ms mult. Cu doctorul bica daca am înțeles bine. Pare foarte ok tipul.

Acum am iesit din operatie sper sa fie bine. ;) ms mult pt urari din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk
@st: sa fie ms mult. Cu doctorul bica daca am înțeles bine. Pare foarte ok tipul.

Acum am iesit din operatie sper sa fie bine. :P ms mult pt urari din nou.

 

Mda ... pare ok dar pentru mine nu a fost. El m-a operat si pe mine si dupa 2 ani, de buna treaba ce-a facut a trebuit sa ma operez din nou ;) Mai bine nimereai la Badea sau la dom'profesor Purghel. Ai mare grija ! Nu prea comunica cu pacientii si nu-ti spune mai nimic, trebuie sa-l tragi de limba. Si e imprastiat. Sper sa fie bine pentru tine, sa nu neglijezi recuperarea, va trebui sa-i aloci timp dublu cat ai stat imobilizat.

Editat de stlk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fulg:sa fie, mersi mult

stlk: notat, o sa am grija mersi mult din nou :crack:

ti-am dat add pe mess, vino sa-ti dau filmuletul, altfel il postez pe net si vede toata lumea cum dadeai tu din manute , intins pe jos :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se vor neaparat filmuletele se pot pune :">.

Billabonq: multumesc mult si sarutmana din nou :baldy: Am iesit din spital, dar nu cred ca o sa fiu in stare sa-l iau eu, a fost criminal ieri sa ma deplasez de la spital acasa. Cand o sa ma pot misca sigur trec pentru un ciko 2, si eu trebuie sa fac cinste. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...