Sari la conținut

Jawa 350


Death Angel
 Share

Postări Recomandate

salut, scriu aici ca sa fiu mai adresat eventualilor interesati.

am o carena din fibra de sticla, super, completa pentru o Jawa de 350. am luat-o acum ceva ani de la Chisinau cu mari eforturi. nu stiu daca sint in Romania astfel de carene, eu unul nu am mai vazut. dupa ce o pui pe motor bagi mana in foc ca e vitezana japoneza. intre timp mi-am luat una si vreau sa vand carena cuiva pasionat de Jawa. am postat anuntul la accesorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

250 euro :crack:

 

este o poza in anuntul postat la vanzari accesorii. eu am dat pe ea 500 usd + drumul la Chisinau. Stiu ca e mult, dar am avut eu o pasarica :crack: de aia o dau la jumate acum pentru cine isi doreste. efectul e garantat, carena e facuta special pentru Jawa si se poate personaliza cu abtibilduri (acum e cheala).

telefon contact: 0722 209 036

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi la cele de pe centura, n-am ce sa zic, iei tone la banii astia :crack:

 

eu zic ca face banii. o bucata de carena de fibra de sticla am vazut ca e 100-150 euro (chiar aici pe forum) asta e completa.

sa-mi ziceti si voi daca ati mai vazut carene de genul asta si la ce preturi. nu sint absurd, da vreau sa o dau un pic mai jos de valoarea pietei ca sa fie bine pentru toti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste

este o poza in anuntul postat la vanzari accesorii. eu am dat pe ea 500 usd + drumul la Chisinau. Stiu ca e mult, dar am avut eu o pasarica :lol: de aia o dau la jumate acum pentru cine isi doreste. efectul e garantat, carena e facuta special pentru Jawa si se poate personaliza cu abtibilduri (acum e cheala).

telefon contact: 0722 209 036

 

Mai, sigur nu-i carlinga de MIG 21? Daca raspunsul e afirmativ, mai creste putin pretul ca o dai ieftina!

Pana una alta pune te rog un linc spre anunt, pt. ca io n-am gasit pozele ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...