Sari la conținut

Amsterdam 2010


Postări Recomandate

Sa vizitez Olanda pe moto si in special Amsterdamul a fost unul dintre visele mele iar anul acesta, cu putin curaj, l-am implinit. Este o tara foarte frumoasa iar Amsterdam un oras foarte cosmopolit cu oameni de toate felurile, rasele, religiile, etc... unde cam orice este permis in limitele "Live and let Live" adica adaptat ar veni "Traieste si lasa-l pe cel de langa tine sa traiasca cum doreste". Pozele pe care le-am facut pana in acest moment al sederii mele la Amsterdam, le-am postat aici:

 

/index.php?...t&p=2546504

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, inca mai sunt aici mai ales ca orasul este in mare petrecere si sarbatoare in acest weekend; prefer insa sa nu "trag" nimic, chiar daca aici precum stiti nu este interzis la "placeri" usoare iar tentatii sunt la tot pasul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le voi vizita pe drumul de intoarcere :crack: multumesc pentru indrumari;

 

alte poze facute pana acum le-am urcat pe site.

 

de asemenea am vizitat si muzeul sexului, van Gogh, madame Tussuad si sambata alaturi de o masa mare de oameni de toate culorile, barbati femei, copii, tineri, oameni mai in varsta, etc... am fost spectator la parada gay de pe unul din canalele din centrul Amsterdamului http://www.googleboy.eu/amsterdam-2010/

Mesaj completat

ieri am facut cateva poze si din imprejurimile amsterdamului si aqlte cateva locuri in zona "rurala" din Olanda

 

http://www.googleboy.eu/amsterdam-2010/ams...m-surroundings/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...