Sari la conținut

EUROPEAN BIKEE WEEK 2010


RIDE TO LIVE
 Share

Postări Recomandate

parca as merge sa mai schimb aerul. in plus imi plac harley, nu prea pot merge pe ele, ma ia somnul dar imi place sa le privesc, una singura mi-a placut cum merge, un sportster xr 1200/2009. vad ca a iesit si modelul 2010.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca as merge sa mai schimb aerul. in plus imi plac harley, nu prea pot merge pe ele, ma ia somnul dar imi place sa le privesc, una singura mi-a placut cum merge, un sportster xr 1200/2009. vad ca a iesit si modelul 2010.

 

 

salutare e vis la fakar DORULE o intrunire super am fost de vreo 3 ori acum ma duc ca ursu in padure criza bani nu rate carca plimbari ioc cred ca o tai undeva in lumea asta sa nu fac eu macar un turneu unde am fost economie am mers cate 2000km intro zi tot din cauza economiei ce masa facem nustiu e frumos la fakar mai ales ca au siun lac in care te poti balaci o seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca as merge sa mai schimb aerul. in plus imi plac harley, nu prea pot merge pe ele, ma ia somnul dar imi place sa le privesc, una singura mi-a placut cum merge, un sportster xr 1200/2009. vad ca a iesit si modelul 2010.

 

Cine pe ce vrea sa doarma din mers hotareste fiecare singur. Nu e vorma acolo numai de Harley, e vorba de o intilnire internationala, cu tot felul de motoare, ciudatenii, unde vin chiar si din USA, sa nu zic Europa si asa mai departe, e vorba de o intilnire cu peste 70.000 de motoare de un Party care e cel mai mare din Europa, foarte bine organizat. Nu vei vedea nici o masina, e doar interzis pentru masini. Vei vedea numai motoare, cit vezi cu ochii, lume bine dispusa si tot ce apartine de distractie. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-4437-1281964583_thumb.jpgm fost anul trecut. Cred ca sunt peste 10.000 de motoare.

E un cerc de cativa km pe care se tot invart, defileaza, toata ziua.

Cazare nu se gaseste. Am stat la cort, dar galagie este ca la noi.

Cu cel mai vechi motociclist german.

Mesaj completat

Alte poze

post-4437-1281965130_thumb.jpg

post-4437-1281965149_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A.M.R 14

ouuuuuuuuuuuuuuwwwwwwwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyy

abia astept sa ajung iar in paradisul moto.

pentru cei ce pot merge....este pacat sa nu o faceti. aveti ocazia sa vedeti ce inseamna organizare adevarata, prietenie si bunadispozitie intre motociclisti, peisaje/////dementiale, si peste 70-80 000 motoare.

see you there

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A.M.R 14

ouuuuuuuuuuuuuuwwwwwwwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyy

abia astept sa ajung iar in paradisul moto.

pentru cei ce pot merge....este pacat sa nu o faceti. aveti ocazia sa vedeti ce inseamna organizare adevarata, prietenie si bunadispozitie intre motociclisti, peisaje/////dementiale, si peste 70-80 000 motoare.

see you there

 

Eu apar pe vineri dimi(pe 10. sept ) pe acolo, ar fii fain sa ne intilnim. :)

Mesaj completat

.............. ^_^ Si de maine incepe :D :) .............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...