Sari la conținut

Eu Nu Am, Dar Vreauuu Unul !


ford focus
 Share

Postări Recomandate

:crack: Am 44 de ani si imi doresc un tatuaj ( doua, trei, nici eu nu stiu cate) am sa devin chopper-ist in curand, nu de asta vreau tatoo ci doar ca imi doream de prea mult timp si cred ca viata trebuie sa ti-o traiesti si nu sa jinduiesti la unu sau la altul, adica ce frumos moto are tipul, ce tatoo are celalalt etc, deci in concluzie daca vrei ceva si poti fa-o, mai tarziu ai sa regreti ca nu ai facut-o si decat sa regreti mai bine sa suferi daca iese prost ce ai facut dar e facut de tine si nu de altii, cred ca sunteti de acord cu mine ( cred ) treaba e ca nu stiu un meserias in Bucuresti care face tatuaje adevarate si la preturi acceptabile, daca sti ceva cumva va rog sa-mi lasati numere de tel ale meseriasilor, vreau tatoooooooooo, multumesc tuturor !!!!!!!!! :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce citesti ultimul post de la thread (multimea aia de posturi), dai click pe butonul @raspunde@ si adaugi postul tau, nu apesi butonul @tema noua@ prin care asta ai facut mai sus> ai adaugat o tema noua in loc de un reply.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...