Sari la conținut

KRONSTADT BIKERS MOTO PARTY 2010


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

Mai sunt niste camere la motel Acapulco la 100 de m de camping,2 pers 100 ,3 pers 150 ron, negociabil daca ocupam toate.

 

Pt rezervari sunati la 0742963185 JEFF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 161
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

negociabil, cât? 70 Ron la 2 paturi? :)

 

 

:D Camerele acelea sunt la pensiunea valea cetatii,acestea sunt la motel acapulco,de aici diferenta de pret. :)

^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) Camerele acelea sunt la pensiunea valea cetatii,acestea sunt la motel acapulco,de aici diferenta de pret. :D

:laugh:

 

Âşi care din ele e mai aproape de locul unde se ține evenimentul? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

KRONSTADT BIKERS MOTO PARTY

Editia a III.-a va avea loc in perioada 10-12 septembrie in campingul de la poalele Cetatii din Rasnov.

coordonatele locatiei :45.58991, 25.47384

Din moment ce ati ajuns in RASNOV veti fi dirijati de indicatoare in forma de sageata cu inscriptia MOTOPARTY.

Indicatoarele au lungime de 1m pe fundal alb cu scris portocaliu fluorescent.Sunt foarte vizibile sper sa va ajute.

Drum bun si va asteptam.

post-2717-1282657954_thumb.jpg

 

 

Niste poze pentru cei care inca nu au avut ocazia sa viziteze evenimentul in anii trecuti.

post-34061-1282830204_thumb.jpg

post-34061-1282830243_thumb.jpg

post-34061-1282830335_thumb.jpg

post-34061-1282830377_thumb.jpg

post-34061-1282830418_thumb.jpg

post-34061-1282830492_thumb.jpg

post-34061-1282830527_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa refuzi o invitatie de la Kronstadt inseamna ca nu ai "siguranta" pusa.Fac baietii o intrunire super.Sa-si bage Dl. Boc criza unde-o vrea eu tot vin.Aproppo carturi mai aveti ca Nutu de la Craiova abia asteapta sa le "vireze". :laugh: ;)

multumim si respect :D .... daca nu mai sunt carturi , construim unul special :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai ramas cateva casute libere si cateva camere la Motel Acapulco,la pensiunea "Valea Cetatii" e full house,speram sa fie si in incinta campingului aceasi situatie :P :P .

Vom avea bere rece si ieftina,mancare diversificata la preturi decente,muzica buna,jocuri cu premii,stand Tattoo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai ramas cateva casute libere si cateva camere la Motel Acapulco,la pensiunea "Valea Cetatii" e full house,speram sa fie si in incinta campingului aceasi situatie :) :P .

Vom avea bere rece si ieftina,mancare diversificata la preturi decente,muzica buna,jocuri cu premii,stand Tattoo.

 

so.... nu mai sunt locuri la Valea Cetății? nici măcar la camerele cu 3 paturi? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so.... nu mai sunt locuri la Valea Cetății? nici măcar la camerele cu 3 paturi? :P

 

 

Nu mai sunt,doar la Acapulco,daca se ocupa si acolo tot ,am sa incerc sa va mai pun la dispozitie ceva numere de tel de la pensiunile din apropiere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Penru cei care vor dori sa isi faca un tatuaj va fi un stad special amenajat de la Kronstadt Ink cu preturi speciale pentru aceasta intrunire.http://kronstadtink.blogspot.com/

cine face tatuaje...

 

 

 

...stie care e culmea tatuajului???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

no offence :P

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare mai bizara putin, aveti idee daca netul pe modemuri Vodafone functioneaza in locatia intrunirii? E o necesitate, nu un moft.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare mai bizara putin, aveti idee daca netul pe modemuri Vodafone functioneaza in locatia intrunirii? E o necesitate, nu un moft.

wow !.... cred ca singura modalitate sigura e sa ne caram zilele astea cu un laptop dupa noi ... vom incerca..... dar banuiesc ca sigur merge la 300 m in Rasnov ...ps tel merge perfect

Editat de gexxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la program.

Ca si in anii trecuti oferim cadrul potrivit de a te simti bine.

Un peisaj mai mult decat frumos,conditii de cazare decente mancare si bautura diversificata,muzica buna si ocazia de a te intalni cu motociclistii de prin toata tara.

Ca sa nu se plictiseasca lumea mai facem si concursuri cu premii si alte nebunii.

Nu avem parada si concerte.

 

Cred ca ti-am oferit un raspuns satisfacator.

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare mai bizara putin, aveti idee daca netul pe modemuri Vodafone functioneaza in locatia intrunirii? E o necesitate, nu un moft.

 

din cate stiu din ani trecuti semnalul vodafone oscileaza destul de mult in campingul de la Rasnov, probabil datorita locatiei exact sub padure. Dar daca nu te deranjeaza sa cobori 300-400 metrii pana la intrarea in Rasnov, sau probabil sa te sui sus la cetate, cred ca poti sa iti aduci laptoapa dupa tine. oricum vom avea treaba pe acolo zilele astea si voi incerca sa aflu daca merge si cum netu pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la program.

Ca si in anii trecuti oferim cadrul potrivit de a te simti bine.

Un peisaj mai mult decat frumos,conditii de cazare decente mancare si bautura diversificata,muzica buna si ocazia de a te intalni cu motociclistii de prin toata tara.

Ca sa nu se plictiseasca lumea mai facem si concursuri cu premii si alte nebunii.

Nu avem parada si concerte.

 

Cred ca ti-am oferit un raspuns satisfacator.

 

RESPECT

 

Fara parada si concerte, adica o inrtunire prieteneasca... foarte misto ! N-am mai fost de mult la asa ceva. Foarte misto !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu o sa ajungem si noi, si ca sa animam un pic atmosfera, inchiriem , Tibi ieftin si bun, functioneaza pe baza de alcool, nu necesita intretinere sau reparatii :P

 

Ps: Jeff vrei sa-l invatam cateva expresii in maghiara :) se rezolva il resoftam :P o sticla de coniac ne trebuie la operatiunea asta.

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...