Sari la conținut

Donez 44 reviste MotoLife


Flipper
 Share

Postări Recomandate

salut!

 

donez 44 reviste MotoLife din perioada 04/2002 - 05/2007 si 22 reviste motorevue din perioada 03/96 - 03/02 cuiva care se le aprecieze si sa aiba grija de ele

 

post-555-1283195144_thumb.jpg

 

Salut!

 

Am si eu foarte multe numere din Univers Moto, Moto Life, Motociclisimo plus ce am luat de afara: Fast Bikes, Superbike, etc. Mi-ar placea sa am revistele tale UM, Moto Life, Motorevue, Motors sa-mi completez seriile, iar ce ar fi dublura sa le dau mai departe catre cine va fi interesat. Daca e ok, da-mi un semn si dau o fuga la Craiova :-).

 

Merci.Adrian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de un MotoLife de anul trecut, Iunie sau Iulie, daca il are cineva(e un nr in care a aparut o parte din povestea unui motor d-al meu), i-as fi recunoscator... :lol: Il platesc daca e cazul, nu-i problema...O sa ma uit diseara sa vad exact in ce luna a aparut articolul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de un MotoLife de anul trecut, Iunie sau Iulie, daca il are cineva(e un nr in care a aparut o parte din povestea unui motor d-al meu), i-as fi recunoscator... :lol: Il platesc daca e cazul, nu-i problema...O sa ma uit diseara sa vad exact in ce luna a aparut articolul...

 

Am eu si iunie si iulie 2009 asa ca zi-mi care este. Nu le am dublura, dar stiu ca l-ai mai cautat o data, asa ca te ajut cu cea mai mare placere.

:drink: Nu se pune problema de bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Am eu si iunie si iulie 2009 asa ca zi-mi care este. Nu le am dublura, dar stiu ca l-ai mai cautat o data, asa ca te ajut cu cea mai mare placere.

:cheers: Nu se pune problema de bani.

Merci mult...n-am apucat sa verific pt ca n-am mai trecut de ceva vreme pe acasa, dar cu prima ocazie cand ajung si verific, te contactez!

 

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...