Sari la conținut

Mam Ruuupt!


Ducati_Boy749
 Share

Postări Recomandate

Astia care zic ca postu e la misto..... chair nu ma intreseaza ce ziceti! poza aia cu 2003 e facut cu un aparat digital...preintre primele aparute! cred ca e mai batran ca mine ! nush sigur de ce a aparut asa , da yo cred ca nu au fost setate ...data ,anu, alea alea...

 

A doua poza e facuta cu telefonu....dupa cum se vede!

 

Nu ma cert cu voi ca nare rost!!

 

 

Yo am pus POSTU asta ...sa invete altii din gresala mea...(O MARE PROSTIE),,,,altceva chiar nu ma intereseaza!

 

Pt cei. care miau urat insanatosire grabinca! :crack: o sa dau o bere!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu ca e zxr dar tot timpul cand iti vad nickul citesc luzar.

 

Pai inseamna ca e cazu' ca tu sa porti ochelarii aia pe care mi-i recomandai mie. Ai probleme cu ochii la virsta ta? Naspa :crack:

 

nu meriti sa cazi daca nu porti protecti. meriti sa cazi si sa te ranesti daca tii neaparat sa-ti ridici motorul pe o roata fara sa te protejezi.

 

Asta e o timpenie. Let me guess, esti genu' de fata care, in toiu' actiunii, il arunca cu un sut pe tipu' de pe ea si il trimite la farmacia non-stop sa ia prezervative. De alea extra-safe, evident.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei. care miau urat insanatosire grabinca! :crack: o sa dau o bere!!

 

in principiu toti au facut asta....

 

 

Let me guess, esti genu' de fata care, in toiu' actiunii, il arunca cu un sut pe tipu' de pe ea si il trimite la farmacia non-stop sa ia prezervative. De alea extra-safe, evident.

:what:

 

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA :what: :what: :crack:

ASTA O FOST BETON :what: :crack:

Editat de anndreii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e o timpenie. Let me guess, esti genu' de fata care, in toiu' actiunii, il arunca cu un sut pe tipu' de pe ea si il trimite la farmacia non-stop sa ia prezervative. De alea extra-safe, evident.

:crack:

 

scuza-ma, ar trebui sa raman gravida si sa fac avort, probabil. adica dupa mintea ta. sau sa ma indop cu pastile de a doua zi. sau? zi-mi tu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Io stiu ca sunt off-topic rau de tot, da` replicile astea mi s-au parut criminale

 

:crack: :crack: :what: :what: :what:

 

la 130 faci wheelie din ambreiaj? esti foarte tare.

 

 

Zahei....nu e greu sa faci wheely din ambreaj sa stii!! dai intro treapta superioara (daca ai cuplu mare) si o tzii din ambreaj! (mie din pacat nu prea mia iesit!) :what:

 

:crack:...nui dau lectii! :crack:) pur si simplu iam explicat...(poate nu stia)

 

 

Una peste alta, on-topic... FOARTE BINE ca ai casco si esti sanatos.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa-ti zic, iti dai seama ca nu ma intereseaza deloc, tu ramii, nu eu :what: . Oricum, daca as fi in locul nefericitului, sa stii ca nu ti-as plati pensie alimentara nici de-al draq :crack: :what: .

 

io zic ca ar fi o idee bunna sa terminam cu astea.. certativa pe mesenger :what:

aici se vb lucruri serioase :crack: ahahaha :what:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MITOCAN.

si cam atat pe thread-ul asta plin cu d-astia ca tine.

 

Vai doamna Elena Carstea, nu e prea tirziu ca la virsta dumneavoastra sa fiti pasionata (100%) de motociclete?!

 

 

 

 

 

 

:crack: :what:

 

io zic ca ar fi o idee bunna sa terminam cu astea.. certativa pe mesenger :what:

aici se vb lucruri serioase :crack: ahahaha :what:))))

 

Mi-e frica sa-i dau id-ul meu, ca dupa aia ma hartuieste si nu mai scap de ea :what: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia care zic ca postu e la misto..... chair nu ma intreseaza ce ziceti! poza aia cu 2003 e facut cu un aparat digital...preintre primele aparute! cred ca e mai batran ca mine ! nush sigur de ce a aparut asa , da yo cred ca nu au fost setate ...data ,anu, alea alea...

 

A doua poza e facuta cu telefonu....dupa cum se vede!

 

Nu ma cert cu voi ca nare rost!!

Yo am pus POSTU asta ...sa invete altii din gresala mea...(O MARE PROSTIE),,,,altceva chiar nu ma intereseaza!

 

Pt cei. care miau urat insanatosire grabinca! :crack: o sa dau o bere!!

 

 

Si BINE AI REVENIT PRINTRE NOI.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai doamna Elena Carstea, nu e prea tirziu ca la virsta dumneavoastra sa fiti pasionata (100%) de motociclete?!

:crack: :what:

Mi-e frica sa-i dau id-ul meu, ca dupa aia ma hartuieste si nu mai scap de ea :crack: .

 

 

 

incearca sa`i explici ca nuu ramane gravida daca ii dai id`u tau :what:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

MITOCAN.

si cam atat pe thread-ul asta plin cu d-astia ca tine.

 

Alt (a) "Ninja" :crack: , care crede ca viata e ca in filme.

Personal cred ca tu stii prea multe despre motoare si a avea motor de pe net.

Sau din editorialele alea cu cantece patriotice ale lui Dan Nastase.

Iti propun sa iesi din casa si sa traiesti.

S-a cam umplut site-ul asta de virgini/e din astea care vorbesc despre cum e sa o faci prima data.

Si, by the way, sa stii ca suntem multi ca Luc. Si unii ne mai si stim cu el. De acum 1 an, 2 sau si mai multi, de pe la intruniri, samd...locuri din astea populate de oameni cu motoare, nu de wannabes paraleli.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alt (a) "Ninja" :crack: , care crede ca viata e ca in filme.

Personal cred ca tu stii prea multe despre motoare si a avea motor de pe net.

Sau din editorialele alea cu cantece patriotice ale lui Dan Nastase.

Iti propun sa iesi din casa si sa traiesti.

S-a cam umplut site-ul asta de virgini/e din astea care vorbesc despre cum e sa o faci prima data.

Si, by the way, sa stii ca suntem multi ca Luc. Si unii ne mai si stim cu el. De acum 1 an, 2 sau si mai multi, de pe la intruniri, samd...locuri din astea populate de oameni cu motoare, nu de wannabes paraleli.

 

 

Bai terminati ca ma dau astia afar de la job ca rad singura ca proasta le birou.... :what:

 

Pai ii explic ca e opusul berzei :what:

 

 

:crack: :crack: adica barzul??? :what: :what: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alt (a) "Ninja" :lol: , care crede ca viata e ca in filme.

Personal cred ca tu stii prea multe despre motoare si a avea motor de pe net.

Sau din editorialele alea cu cantece patriotice ale lui Dan Nastase.

Iti propun sa iesi din casa si sa traiesti.

S-a cam umplut site-ul asta de virgini/e din astea care vorbesc despre cum e sa o faci prima data.

Si, by the way, sa stii ca suntem multi ca Luc. Si unii ne mai si stim cu el. De acum 1 an, 2 sau si mai multi, de pe la intruniri, samd...locuri din astea populate de oameni cu motoare, nu de wannabes paraleli.

 

senc iu :what: :what:

 

Da' sa stii ca mie incepe sa-mi placa de fanutza. Daca nu clackeaza, isi ia incet-incet o motoreta, mai are sanse. Oricum, pina una alta tre' scrie la tabla de o mie de ori "Nu mai vorbesc prostii pina nu ma dau si eu cu motoreta sa pot vorbi din experienta" :lol: .

Fanutza, te iubim ca ca tine nu gasim :crack: !

 

Bai terminati ca ma dau astia afar de la job ca rad singura ca proasta le birou.... :what:

:crack: :crack: adica barzul??? :crack: :banana: :banana:

 

Nu. Birzoiul :what: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zahei....nu e greu sa faci wheely din ambreaj sa stii!! dai intro treapta superioara (daca ai cuplu mare) si o tzii din ambreaj! (mie din pacat nu prea mia iesit!) :crack:

am impresia ca bati campii foarte tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei zahei!! Nuti vine a crede! daca o sa ne intalnim vreodata..o sati fak un demo... (sper sami iasa ) :crack:)

 

 

daca zici ca eshti biker,,,si vad ca ai gura mare...si te dai ca stii!! incearca...si daca tie iti iese...ESHTI MAI TARE CA OSU DE MEDUZA!!

 

 

cam atat pt. tine .... BIKERULE!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Ca sa fiu on-topic fiindca am ras destul de ce am citit aici :

 

@ Fanny:

 

Inainte de a imi lua motor am stat si DOAR am citit forumul asta vreo 6 luni. De-abia dupa aceea, dupa alte cateva luni de motor mai bun (al doilea) si cu care am circulat mai mult decat cu primul (vro 3000 de km) am initiat primul post.

 

Referitor la ce a facut baiatul ce a initiat topicul - poate nu e bine ca nu avea toate echipamentele, poate ca Dark-ul 749 nu e cel mai indicat moto pentru incepator (aici e foarte discutabil), poate a fost si el un "ninja" care a pus prea mult botul la bikerboyz (acum stie si el diferenta), dar sa te bucuri de necazul altuia nu e fair-play. Presupun ca tie inca nu ti-a murit nici un prieten sau tovaras motociclist.

Si, sincer sa fiu, daca as avea un moto cu casco si eu as face tot posibilul sa vad care ii sunt limitele. Omul a incercat si a muscat-o. Uneori ne mai mananca in palma chiar daca poate stim ca nu e bine ce facem.

Fiecare dintre noi suntem responsabil pentru alegerile ce la facem.

 

Cel mai important lucru este ca e intreg.

Sanatate multa mane !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fiu on-topic fiindca am ras destul de ce am citit aici :

 

@ Fanny:

 

Inainte de a imi lua motor am stat si DOAR am citit forumul asta vreo 6 luni. De-abia dupa aceea, dupa alte cateva luni de motor mai bun (al doilea) si cu care am circulat mai mult decat cu primul (vro 3000 de km) am initiat primul post.

 

Referitor la ce a facut baiatul ce a initiat topicul - poate nu e bine ca nu avea toate echipamentele, poate ca Dark-ul 749 nu e cel mai indicat moto pentru incepator (aici e foarte discutabil), poate a fost si el un "ninja" care a pus prea mult botul la bikerboyz (acum stie si el diferenta), dar sa te bucuri de necazul altuia nu e fair-play. Presupun ca tie inca nu ti-a murit nici un prieten sau tovaras motociclist.

Si, sincer sa fiu, daca as avea un moto cu casco si eu as face tot posibilul sa vad care ii sunt limitele. Omul a incercat si a muscat-o. Uneori ne mai mananca in palma chiar daca poate stim ca nu e bine ce facem.

Fiecare dintre noi suntem responsabil pentru alegerile ce la facem.

 

Cel mai important lucru este ca e intreg.

Sanatate multa mane !

 

 

Din fericire inca nu am nici un prieten mort in accident moto..si sper ca asa sa ramana!

Wheeliu ala lam facut ca ma ofticam cand i vedeam pe altii cum fak...si de obicei imi iesea si mie ! dar de data asta am muscat din ciment!

 

Mersi mult pt. urari!! :crack: ..sper sa ne mai auzim sanatosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-l baneze cineva pe bikerboy. singurul wheelie pe care l-a facut a fost cand a cazut din pat. inchideti topicul asta jenant va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...