Sari la conținut

Scooter Cu Racire Cu Apa


zambiee99
 Share

Postări Recomandate

Prima data hy all. Vreu sa cumpar ceva scooter nou de 50cm3 cu racire pe apa si la un buget maxim de 5000 de RON. Ce recomandati?

 

Salut, desi nu are racire cu apa, iti recomand -> http://www.euro-motor.ro/Kymco/skuter/agility50.htm

 

Poti de asemenea sa incerci alte modele de 50cmc. Bafta

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :crack:

 

PS - La banii astia (5000 RON) o sa gasesti NIMIC racit cu apa!!! Alea sunt de obicei ceva mai scumpe -> peste 7500 RON :what: Oricum Succes in cautari si bafta la achizitie :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, desi nu are racire cu apa, iti recomand -> http://www.euro-motor.ro/Kymco/skuter/agility50.htm

 

Poti de asemenea sa incerci alte modele de 50cmc. Bafta

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :crack:

 

PS - La banii astia (5000 RON) o sa gasesti NIMIC racit cu apa!!! Alea sunt de obicei ceva mai scumpe -> peste 7500 RON :what: Oricum Succes in cautari si bafta la achizitie :what:

Mersi. Asta imi place si nah ii mai scump ca si un fb cu 700 de ron. Deci merita toti banii. :what: numai ca problema mea este inca transportul ca sunt din baia mare.:what: Altii ce zic? Ce asi mai putea cumpara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am renuntat de racire cu apa, dar bugetul nu lasa mai mult :crack: imi trebe ceva scoter care rezista la drumurile noastre ''perfect plat''-e. Nu ma-ntereseaza viteza, si nici acceleratia. Imi trebuie ca sa am cu ce sa merg la scoala si eventual la cumparaturi mici. Am si un ciao dar nu sunt 100% multumit de suspensiile, dar imi place ca are forma clasica si am lucrat mult ca sa-l pun la stare de 99.9% nou.

Editat de zambiee99
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ! yamaha aerox R am eu de vanzare , pe apa nu pe aer ! 0723344452 daca te intereseaza sa-l vezi pret 1200 E negociabil !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Prima data hy all. Vreu sa cumpar ceva scooter nou de 50cm3 cu racire pe apa si la un buget maxim de 5000 de RON. Ce recomandati?

 

sal man am yo runneru meu de vanzare . 50 cc racire cu antigel suuper 2200 km erali . abia i-am term rodaju`. dak te intereseaza intra pe id de mess yo_zapp_1307

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sr 50ul meu e racit cu aer si sunt extrem de multumit de el. daca chiar doresti racit cu apa vezi ca sunt modele de la gilera dna de ex, si vespa sunt dragute tare.....DAR ai putea incerca si aprilia sr 50 modelul 2005 bestial! deasemenea am o brosura de la aerox 50 modelul 2006 si arata super dar nu stiu ce tip de racire are....nu ar fi o problema pt u vezi pe siteul de la yamaha ro. bafta la cumparaturi :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...