Sari la conținut

Cand Burnout-ul Scapa De Sub Control...


coxx
 Share

Postări Recomandate

Sa mor io daca inteleg cum s-o-ntamplat. Din ce imi dau eu seama, omu din spate, in alb, sta cu spatele la asta din prim-plan, nu cu fata. Si atunci, inseamna ca o facut o prastie din telescoapele fata, care cand s-au de-contorsionat l-au aruncat peste sarmanul in bustul gol.

Daca statea cu fata, e mai logic...

 

Oricum, nasol pt. amandoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mor io daca inteleg cum s-o-ntamplat. Din ce imi dau eu seama, omu din spate, in alb, sta cu spatele la asta din prim-plan, nu cu fata. Si atunci, inseamna ca o facut o prastie din telescoapele fata, care cand s-au de-contorsionat l-au aruncat peste sarmanul in bustul gol.

Daca statea cu fata, e mai logic...

 

Oricum, nasol pt. amandoi.

:crack: ... scuze nu m-am putut abtine!

 

acum sa revenim la subiect: spune tu la ce model de moped, scooter ...motor ...etc ai vazut sa flexeze telescoapele mai mult de 1-2 mm !? ce ai zis tu e mai mult decat basm! Lucrurile s-au intamplat asa: tipul in alb facea burnout stand in fata motocicletei sale avand roata fata a motorului intre picioare - lucrurile scapa de sub control iar motorul incepe sa faca un wheelie & bufff! cel in alb ramane dupa/partial sub motocicleta celui in bustul gol!

... si da faza este veche!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: ... scuze nu m-am putut abtine!

acum sa revenim la subiect: spune tu la ce model de moped, scooter ...motor ...etc ai vazut sa flexeze telescoapele mai mult de 1-2 mm !? ce ai zis tu e mai mult decat basm! Lucrurile s-au intamplat asa: tipul in alb facea burnout stand in fata motocicletei sale avand roata fata a motorului intre picioare - lucrurile scapa de sub control iar motorul incepe sa faca un wheelie & bufff! cel in alb ramane dupa/partial sub motocicleta celui in bustul gol!

... si da faza este veche!

 

Credeam ca te-ai prins de faza cu prastia, ca e la 'sto. Chiar nu m-am gandit ca statea in fata motorului... Ma rog, Acuma inteleg si eu ce s-a intamplat. Mersi de clarificare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

Nici nu vreau sa ma gandesc la ce se mai poate face,in asa fel incat sa nu fii singurul care pateste ceva!

:crack:

Pentru cei carora le plac senzatiile tari.....vedeti sa nu aveti spectatori sau altul ca voi prin apropiere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...