Sari la conținut

Unde Centrez Roti?


felya49
 Share

Postări Recomandate

Nu stiu daca te incalzeste , dar in romania se poate la Sama din Bucuresti. Poate vii la intalnire weekendu asta ca am impresia ca e program si sambata dimineata (nu bag mina in foc, dar daca vrei, ma interesez).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dau ei rotile jos ?

Din cate-mi aduca aminte, pe cei de la plevnei i-am intrebat si au zis parca ca nu se baga. Dar daca ai cric central si scule probabil ca te vor ajuta.

Cel mai bine e sa stii sa-ti dai singur roata jos. Chiar daca pina la urma o face altcineva, vei putea supraveghea ca sa nu-ti faca vre-o prostie.

 

Si sa nu uit: cind dai roata jos sa ai vaselina la tine, ca sa ungi axul inainte de a-l pune la loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde centrez roti de de motocicleta? sau mai bine spus unde echilibrez ? spuneti un oras in apropiere de sibiu ... sa fie macar in romania :hug: :ok:

Pentru Timisoara,

SC RED DUST MOTORS SRL OFERA:

Service autorizat pentru toate marcile de motociclete si scutere italiene si pentru motociclete si scutere Japoneze Kawasaki si Yamaha .Jantare si echilibrare dinamica a rotilor.Uleiuri (motor,transmisie,suspensii)pe stoc pentru toate buzunarele si filtre de ulei si aer pentru orice tip de moto in max. doua zile ( in cazul ca nu sunt pe stoc!) la achizitie de ulei+filtru se ofera schimbul gratuit.

curatare,reglaj si sincronizare carburatoare la preturi promotionale incepand cu 80 Ron!!!

Revizii de iarna la preturi promotionale!!!!!

 

Adresa:

Str. 16 Decembrie 1989 nr.45A

Tel/Fax: 0256/499351

Mobil:0723-133214

e-mail: romi.bogdan@red-dust-motors.ro

 

 

Brasov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...