Sari la conținut

Piaggio Mp3


raducu13
 Share

Postări Recomandate

chiar asa..

ghidonul e blocat drept?

sau cum?

 

cum il pilotezi la viteza mica?pe loc?cum intorci? :crack:

Ghidonul se blocheaza drept si nu o poti misca din loc se blocheaza din suspensii ,nu stiu cum si nu ai cum sa o misti din loc.

Mie mi se pare super tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creatia asta ar putea revolutiona motociclismul :what:

 

:crack: :what: :what:

 

are suspensii pneumatice

 

suspensia este hidraulica. si se poate bloca, de la un buton, pt a mentine scuterul in pozitie verticala, adik nu mai trebuie cric. :what: in rest se conduce ca si un scuter normal, dar are o aderenta mult mai buna. si este singurul scuter care se poate echipa cu un kit pt iarna... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea este ca astfel motociclismul devine mult mai sigur si mai accesibil celor care nu ar avea afinitati in domeniu..si in plus cica poti sa mergi iarna cu el..ca optiune fiind disponibil un kit pt iarna..cu scaune & manere incalzite ...si alte alea..daca ar fi sa mi i-au un scuter..p asta mi l-as lua..

 

 

ps:raducu 13...ai poze cu vreun scuter frumos?ca sa avem o comparatie..un punct de plecare ceva :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow... primul filmulet pe care-l vad cu MP3-ul... arata mult mai bine decat in poze :crack:

si ce interesnat functioneaza suspensia aia... si ce fain face jaloanele :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

Ba nush dar mie nu imi place deloc... E o combinatie intre ATV si scooter ? :crack:

Sunt curios cat de mult rau poti sa iti faci daca de dai cu genunchii pe jos... :crack:

 

Prefer drujbele clasice... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...