Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Nu l-am delimitat ca cica pierd garantia. Ma gandeam sa fac macar 5000 km cu el sa fiu sigur ca nu are defecte ascunse si la urma cred ca o sa-l delimitez :lol: (sper sa fie de acord ai mei :lol: )

tre sa ai acord de la tot familionul sa delimitezi propriul scuter? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

reverse nu te-am prins azi cu 10 m de cand ai plecat de la bloc de acolo :lol: eram 3 baietzi in stanga cum ai coborat de acolo :lol: nu ai parcat unde parcai de obicei :finger: k au pus astia borduri peste tot

:lol: da bagamiash p... in bordurile lor , trebe sa le sar aiurea acuma ... cand ma mai vezi tzipa dracu,zi ca esti maestruCopil :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ca si forumul Scooter mania este important.. spre surpinderea mea am vazut ca pagina pe care o vizualizam eu o vedea si un user pe nume Admin . mai multe detalii in poza

post-18172-1181772436.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

uite ca si forumul Scooter mania este important.. spre surpinderea mea am vazut ca pagina pe care o vizualizam eu o vedea si un user pe nume Admin . mai multe detalii in poza

UAU frate cat de tare :lol:

 

vezi ca...aproape zilnic il "ginesc" p-aicea ... incearca sa primeasca sfaturi dalea smechere de la voi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all un nou website pt SCUTERISTI a aparut in sfarsit a facut cineva o treaba buna cu un forum pt scutere www.scuterist.ro

inregistrati-va si voi sa fim cat mai multi! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inregistrati-va si voi sa fim cat mai multi! :lol:

da si poate asa scapam de screeky care posteaza acelasi lucru pe toate topicurile de 2 zile

screeky ce-ai ma,ai baut?sau e de la viteza prea mare pe care o prinzi cu kitu ala? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum daca tot am si eu un scuter care merge(repede, adica delimitat partial)...cine imi da si mie setul de stickere cu csr.....alias...mariusjml...cineva....cand? cum? unde?.....nu de alta dar vineri plec la mare si iau si scuteru cu mine...si sa vada lumea in vama ca sunt in club...adica sa fac reclama bunelor maniere.....si nu mai mergeti asa repede...sa nu ne pierdem pe lumea ailalta

keloo shh nu mai tipa pe forum ca ai scooteru delimitat ,ca dupa aia bate la mine la usa lumea sa delimitez scootere hihi plus ca te ia la intrebari agent ALIAS :lol:

PS nu te-am vazut la intrunirea de la arc pt un ultim omagiu celor care nu mai sunt printre noi

in afara de mine si Marius JML si atentiee pana si Reverse a fost !!!RUSINEEE CSR !!!!!!!!!!!!!!!!! pt neprezentae huaaaa se vede cat de uniti suntem

daca mor eu maine nust daca voi vedea 2-3 la inmormantarea mea asa ne avem noi ???!? ce solidaritate e asta

unii sunt scuzati ca nu au fost in bucuresti dar se stia de 1 sapt de chestia asta

sal all sunt foarte dezamagit

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in afara de mine si Marius JML si atentiee pana si Reverse a fost !!!RUSINEEE CSR !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Da ma,rusine sa va fie :lol:

Cum adica ma "PANA si Reverse a fost"??? Pai cand mergeam eu la dastea nici macar nu intrase gopop pe piata :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stikerele cu CSR se cumpara de la mine contra sumei de 10 ron, bani cu care se face gratar.

Asa ca faceti prezenta de duminica la circ, ora 14:00 si se va rezolva pe loc.

Pentru cei care au lipsit la intalniri: pretul real al unui stiker este de 0.7 RON (sau ceva de genu' asta), dar am stabilit pretul de 10 ron/ buc ca sa nu imi fac eu gaura in buget, ca doar eu am achitat comanda si daca vindeam la pretul real............mai scoteam banii peste 3 ani.

P.S.: Nu oricine are dreptul de a intra in CSR. Conditii de aderare: -casca de protectie (pe cap, nu in alta parte), bune maniere, mers civilizat in trafic (fara atatea claxoane, ca doar nu suntem la tara), pastratul distantei fata de cel din fata, respectiv cel din spate, folosirea semnalizatoarelor, incadrarea corecta pe banda de mers (nu mai mult de 2), venirea la intalnirea saptamanala (se mai accepta si absente, dar nu exagerat)...................acrobatiile le pastrati pentru acasa.....................etc.

Pentru cei care nu sunt din Bucuresti banuiesc ca se vor face cateva exceptii, dar mai trebuie discutat.

Sper ca m-am facut inteles.

Asfalt uscat tuturor si sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma,rusine sa va fie :lol:

Cum adica ma "PANA si Reverse a fost"??? Pai cand mergeam eu la dastea nici macar nu intrase gopop pe piata :lol:

da mai deci scz! facusem o legatura mica atunci cand m-a certat alias cand eram cu scooteru in reparatii ca de ce nu vin " ca pana si clipcea a venit pe bicicleta " si m-a durut m-a lovise sub centura facusem o mica paralela sper ca nu ramai sup pe mine :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

keloo shh nu mai tipa pe forum ca ai scooteru delimitat ,ca dupa aia bate la mine la usa lumea sa delimitez scootere hihi plus ca te ia la intrebari agent ALIAS :lol:

PS nu te-am vazut la intrunirea de la arc pt un ultim omagiu celor care nu mai sunt printre noi

in afara de mine si Marius JML si atentiee pana si Reverse a fost !!!RUSINEEE CSR !!!!!!!!!!!!!!!!! pt neprezentae huaaaa se vede cat de uniti suntem

daca mor eu maine nust daca voi vedea 2-3 la inmormantarea mea asa ne avem noi ???!? ce solidaritate e asta

unii sunt scuzati ca nu au fost in bucuresti dar se stia de 1 sapt de chestia asta

sal all sunt foarte dezamagit

 

 

 

recunosc....guilty as charged....dar daca ai veni si ai vorbi cu sefii mei poate as mai reusi...m-am chinuit sa termin treaba doua saptamani...si ai vazut si tu ce greu am scapat sa delimite........pardon....sa repar am vrut sa zic....scuterul

Oricum sunt cu sufletul alaturi de cei cazuti la datorie.....mai ales ca pe unii am avut onoarea sa-i cunosc....

Va astept la mare pe cei interesati saptamana viitoare pentru o baie in apa marii........iar in weekend-ul viitor la o plimbare cu parapanta...care aveti sange...(tot la mare...vama veche)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recunosc....guilty as charged....dar daca ai veni si ai vorbi cu sefii mei poate as mai reusi...m-am chinuit sa termin treaba doua saptamani...si ai vazut si tu ce greu am scapat sa delimite........pardon....sa repar am vrut sa zic....scuterul

Oricum sunt cu sufletul alaturi de cei cazuti la datorie.....mai ales ca pe unii am avut onoarea sa-i cunosc....

Va astept la mare pe cei interesati saptamana viitoare pentru o baie in apa marii........iar in weekend-ul viitor la o plimbare cu parapanta...care aveti sange...(tot la mare...vama veche)

 

Vino si tu duminica la intalnire, ca tocmai vroiam sa discutam o plecare la mare (fara scutere) si poate ne dai detalii deparapanta aia ca deja salivez. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai deci scz! facusem o legatura mica atunci cand m-a certat alias cand eram cu scooteru in reparatii ca de ce nu vin " ca pana si clipcea a venit pe bicicleta " si m-a durut m-a lovise sub centura facusem o mica paralela sper ca nu ramai sup pe mine :lol: :lol:

Bicicleta ,nebicicleta io ma plimb cu astia mari :lol: Tu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...