Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut baieti!!! am si eu o intrebare...... am o aprilia sr 50 din 2005 si imi scuipa ulei pe toba.... oare de ce?

 

salut baieti...... am si eu o intrebare.... am o aprilia sr 50 din 2005 si imi scuipa ulei pe esapament.... oare de ce? :D

nu stiu ce are dar oricum nu e bine. suna la united motors :banana:

 

eu vreau de la mos craciun GTA Liberty City stories pt PSP si un ipod 5G 30GB. as fi vrut initial niste piese pt motor da costa transportu cam de 2 ori decat tot ce vroiam sa comand si imi bag picioarele in ei :finger: oh, apropo de ipod este cineva interesat de un Ipod photo cu 20GB impecabil. ca vreau sa il vand. pret 7 mil :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din profil arata demential si cu motorul ala in 4T....DAR cand o vad din fata si din spate parca as bora putin.

Eu am borat deja :banana:

 

 

 

psp pt jocuri si filme ipod pt muzica poze :finger:

Ma, acu serios...tu ai prea multi bani si nu ai ce face cu ei ?? :D

 

Pentru muzica nu poti folosi PSP-ul??

Ce sa-ti spun despre poze...tu te uiti toata ziua la poze pe iPod??

Eu am un iPod nano de 8 gb si am ocupati vreo 800-900 mb. Nici nu am nevoie de mai mult de un giga.

+ca sunt melodii pe care nu le-am mai ascultat de cateva saptamani.

Deci, daca iti iei un PSP cu un card de cel putin 2 giga nu mai ai nevoie de iPod.

 

PS: nu iti spun ce sa faci, mi-am exprimat doar opinia. :D

Editat de Andreas_Krastl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am borat deja :D

 

din profil arata demential si cu motorul ala in 4T....DAR cand o vad din fata si din spate parca as bora putin.

 

:finger: :D

ma nu va ti saturat de rs ?......unde citesc rs....rs...rs....offf...la voi cea mai tare motocicleta de 125cc este rs ( :banana: )...da honda ce are?derbi ce are? cagiva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau o cagiva raptor de 125 :finger:

 

 

 

...scooterul meu+diferenta(asta ramane de negociat) pentru o Cagiva Mito (din 2000-cred).

 

De Derbi nu prea avem bani.(eu cel putin nu-mi permit unul).

De Honda?? Well, noi i-am comentat doar aspectul, nu si performantele. Iar criteriul pe baza caruia stabilesti daca o motocicleta este "tare" nu este designul.(punct)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru majoritatea pustilor de 16-18 ani , designul conteaza 95% cand vine timpul sa-si ia o motocicleta de 125.

 

pentru mine cel mai tare motor de 125 este cagiva mito ! (dar nici un raptor n-ar strica :finger: )

 

eu cred ca cbr este pentru cei mai cu capu pe umeri care cauta si altceva decat design.....(fiabiitate, consum)... si care n-au nevoie de 170km/h .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa se mai faca un thread sticky pe aria asta cu titlul "The Garage" unde sa discutam tot ce tine de service sa nu se mai deschida atatea topicuri.

 

DMW,ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am borat deja :banana:

Ma, acu serios...tu ai prea multi bani si nu ai ce face cu ei ?? :D

 

Pentru muzica nu poti folosi PSP-ul??

Ce sa-ti spun despre poze...tu te uiti toata ziua la poze pe iPod??

Eu am un iPod nano de 8 gb si am ocupati vreo 800-900 mb. Nici nu am nevoie de mai mult de un giga.

+ca sunt melodii pe care nu le-am mai ascultat de cateva saptamani.

Deci, daca iti iei un PSP cu un card de cel putin 2 giga nu mai ai nevoie de iPod.

 

PS: nu iti spun ce sa faci, mi-am exprimat doar opinia. :D

mai nu e faza k am prea multi bani k nu am asa multi bani sa zic ca nu am ce face cu ei. cu doar is innebunit dupa gadgeturi.....si asc si multa muzica (asta in cazul ipodului). nano e dragut da nu ma incanta asa de tare aici e faza de preferinte si gusturi......oricum abia astept sa vina mosu :finger: ti-am zis is f mult cu tehnologiile si in limita posibilitatilor vreau sa am din fiecare cate ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu sunt cu tehnologiile dar nu imi iau de toate cacaturile de care nu am nevoie. Telefon: un V3... tinand cont ca am un iPod pentru muzica, si un aparat foto Kodak de 5 mpx, pot spune ca e suficient.

Ce rost ar avea sa-mi iau un telefon cu memorie extensibila prin card daca am iPod-ul pentru muzica? Ca la filme nu ma uit...

 

 

 

Tie iti merge cum le merge romanilor cu bani, in general, in ceea ce priveste achizitionarea unui autoturism. Toti isi iau jeep. De ce? Au bani. :D Desi un toyota yaris ar fi mai practic in Bucuresti, al' cu bani isi cumpara Q7....WTF?? :banana:

 

 

 

edit:

 

Sunt in Bucuresti pana joi. Care ar avea chef sa ma plimbe putin cu scooterul intr-o zi? :finger:

Editat de Andreas_Krastl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...