Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

:hug: :( :P Reverseee :crack:)

 

ma.. e posibil sa fie pentru lichidu de racire ala.... ca in fata e rezervoru.

 

daca era pentru ulei.. eram cam aiurea traseu... din fatza pana in spate la motor...... cel mai simplu si logic, trebuie sa fie undeva sub sha, deasupra la motor.

 

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baaah fratilor scrie pe capac oil ce draq.Si asa mi-a zis si ala de la reprezentanta...si tu danut(llkid) esti noob tare.Ti-am zis si pe mess ca am surubelnita in trusa de la scuter si nu se pleaca la drum lung fara ulei sau benzina :hug:

Editat de 46Rossi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-13704-1161807084_thumb.jpg Aici pun eu ulei la scuterul asta....cam ciudat nu? :P

:hug: ti ai dat seama si tu ca i cam ciudat?! :( ba tu vb numa sa faci post uri....si sageata vezi ca nu ai pus o bine!! aaa si daca eu sunt noob rezulta ca Reverse si Sima7x sunt si ei noobii!!! :crack:)si eu ti am spus ca nu e logic, e prea departe de motor (1m) da lichidu de racire unde l pui?

Editat de lkid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

:(

:crack: ti ai dat seama si tu ca i cam ciudat?! :crack: ba tu vb numa sa faci post uri....si sageata vezi ca nu ai pus o bine!! aaa si daca eu sunt noob rezulta ca Reverse si Sima7x sunt si ei noobii!!! :crack:)si eu ti am spus ca nu e logic, e prea departe de motor (1m) da lichidu de racire unde l pui?

pentru ala trebuie sa desfaca suruburile de la stop , sa scoata stopul si are acolo un rezervor :hug:

 

 

just joking , sper ca nu te-ai suparat , dar asa sunt toti mai carcotasi cand vad un scuter asa frumos :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... are dreptate omu` ca e in fata rezervorul de ulei ..

 

Extensive prototype testing has resulted in optimised weight distribution. Components like the expansion chamber and oil tank have been moved towards the front of the scooter to increase weight over the front wheel (+2% compared to the previous model), and given the new SR 50 R Factory an even more "big-bike" feel

 

dar puteau sa-l faca si ei mai accesibil :what: , e o prostie sa desfaci 2 suruburi pentru a pune un litru de ulei... daca avea un mic capac cu cheie, prin dreptu` picioarelor era perfect . :lol:

 

oricum, sr-u e frumos foc :lol: nu stiu la performante cum e in comparatie cu vechiul model... dar la aspect merita un 10 :blink:

 

@OVK

 

Are un prieten un Peugeot JetForce TSDi ... si se aude tareee rau, uruie in ultimu hal cand ii da gaz, in comparatie cu al meu :lol:

 

 

ma duc sa mai dau o tura si sa imi duc "bolidu" :P :crack: la garaj :crack: :crack:

 

 

 

 

 

 

bafta

:hug: :(

Editat de Sima7x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine la toba vine un furtun pe care iese aer sau ce o iesi.Ca sa dea tot ce poate se taie acel furtun si se astupa gaura,iar furtunul respectiv se lasa liber.Se aude foarte frumos :hug: .Oricum Jet Force-ul face mai urat ca un SpeedFight datorita tobei reverse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da scooter ul arata bine, da parca modelul anterior era ceva mai bun;

Ma tu taci ca habar n-ai in ce parte se invarte motorul..si mai spui ca modelul anterior era ceva mai bun..decat sa-mi iau un scuter la mana a 2-a mai bine.........dna-ul este un motor reusit dar al tau a fost un esec...il turezi de-i bubuie motorul ca sa plece dupa loc... :( lasa ca o sa-mi scot si eu limitatorul si mai vedem... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine stai tu linistit si lasa limitatorul acolo macar pana sezonul viitor.Eu daca nu aveam limitatorul la inceput nu stiu daca mai putea posta acum. Sa auzim de bine :hug:

 

 

P.s. mie mi s-a pus pata pe Honda CBR 125 2007.I pun o toba sebring si sa vezi atunci :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...