Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Terente
Bidonul sa fie de Cola sau de Fanta?De cand am dat acul peste cap a iesit fum din vitezometru si sa cam afumat,cred ca de la bujie.

 

 

Taci ma din gura, ai venit cu ieftineli din astea la mine aici?

Tu stii cate borduri am facut io din bidon?Da tre sa sti sa le faci, daca nu stii nu iese nimic.Trebe sa nivelezi bine plasticul.Este cel mai bun, ca e flexibil si nu se mai sparge in veci!

Da ma rog, fiecare cum stie mai bine.

 

 

Hai noroi si asfalt uscat in fata roti! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe Soseaua Fundeni,sectorul 2 al Capitalei este filmat,de la Penny XXL Market pana la Institutul Oncologic a mers omu'.

si cati km\metrii sunt?

 

PS. nu`s din buc.

 

Pe Soseaua Fundeni,sectorul 2 al Capitalei este filmat,de la Penny XXL Market pana la Institutul Oncologic a mers omu'.

si cati km\metrii sunt?

 

PS. nu`s din buc.

 

Taci ma din gura, ai venit cu ieftineli din astea la mine aici?

Tu stii cate borduri am facut io din bidon?Da tre sa sti sa le faci, daca nu stii nu iese nimic.Trebe sa nivelezi bine plasticul.Este cel mai bun, ca e flexibil si nu se mai sparge in veci!

Da ma rog, fiecare cum stie mai bine.

 

 

Hai noroi si asfalt uscat in fata roti! :)

Scuze de dublu post de mai sus.Netu ii de vina.

 

 

on. Si ce mai stii tu sa faci?

Ti`a mai cazut relantiu in baia de ulei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taci ma din gura, ai venit cu ieftineli din astea la mine aici?

Tu stii cate borduri am facut io din bidon?Da tre sa sti sa le faci, daca nu stii nu iese nimic.Trebe sa nivelezi bine plasticul.Este cel mai bun, ca e flexibil si nu se mai sparge in veci!

Da ma rog, fiecare cum stie mai bine.

 

 

Hai noroi si asfalt uscat in fata roti! :)

 

 

Poate ai facut nu te contrazic,dar nu cred ca din sticle de suc,am auzit ca din bidonul de Babanu iese super bord. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ai facut nu te contrazic,dar nu cred ca din sticle de suc,am auzit ca din bidonul de Babanu iese super bord. :)

Da, pai de la mine ai auzit, ca io am bordul la conserva din babanu. Io am pastrat tot bidonul ca arata mai cul si cand dau blana ma scuipa sticla in gura... Naspa e noaptea ca nu vad sa accelerez, ai idee daca o fi de la injectorul vhin jet ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, pai de la mine ai auzit, ca io am bordul la conserva din babanu. Io am pastrat tot bidonul ca arata mai cul si cand dau blana ma scuipa sticla in gura... Naspa e noaptea ca nu vad sa accelerez, ai idee daca o fi de la injectorul vhin jet ?

Salut,nu te supara,sunt nou pe aici, scuterul ala Peugeot TSDI este Diesel ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,nu te supara,sunt nou pe aici, scuterul ala Peugeot TSDI este Diesel ?

Da frate!hai sa iti traduc :Turbo Super Diesel Intercur,a avut un tovaras cica ii consuma 1.7 la 200Km si fugea 105km/h blana. :)

 

ps: cam nasol cu filtrul de polen,in romania e multe gaze.

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da frate!hai sa iti traduc :Turbo Super Diesel Intercur,a avut un tovaras cica ii consuma 1.7 la 200Km si fugea 105km/h blana. :)

 

ps: cam nasol cu filtrul de polen,in romania e multe gaze.

Super,o sa imi cumpar si eu un Peugeot din asta forta jetului.

Terente,ce vrei tu pana la urma ?

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor :)

mah vreu sa iau un scuter in rate si destul de ieftin ( 20mil -25mil) din SUCEVA .... shtie cnv unde pot gasi ashe cv ...ca yo nu stau acolo ci in dorohoi si ash vrea sa shtiu dca sunt ashe cv ... sh oricum nu vreu puternice ...

va ro sa ma contactatzi pe id-ul sergan_21_axel sau aici pe forum:)

va multumesc

Editat de serjan21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un scuterist mai are loc aici ? sunt din iasi ... anul asta nici macar motorock nu s-a mai organizat din lipsa de fonduri :) poate organizam o intalnire si prin partea asta ...

 

ps: apropo de cursul de legislatie .. am inteles ca din toamna asta se va schimba acea adeverinta data de scoala de soferi ... cik va trebui dat testul la politie ... si va include si o poza a titularului ... din motive de autenticitate ... nu de alta dar am inteles ca baietii incep sa-si listeze singuri acasa acele adeverinte ..

Editat de nigh7ang3l
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Terente
" :) " pt. ca va bateti joc de sectiunea asta ... "scooter mania"

 

 

 

Bai, eu am incercat sa ajut, nu stiu daca ai observat....de ce ma bagi in oala cu toti aicea? :)

 

In fine, nu va mai deranjez, ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...