Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

la Paneuro pe bld nicolae titulescu sau la ciprian la scutercentre...www.scutercentre.ro parca e adresa , oricum are serviceul pe langa gossip ,putin mai inainte cum vii din pasaj de la unirea

:bounce: am fost la Paneuro si au zis ca nu au.. am cautat adresa pe Google si este www.scuter-centre.ro :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

niste saraci aia de la paneuro,nu prea mai au asa multe ... mai ramane optiunea cu scuter-centre, daca nu au exact de la modelul tau in mod sigur se descurca ciprian cu un cablu si ti-l face sa mearga :bounce:

ok.. o sa-i contactez..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni...sunt cu stand cu scutere la Moto Bike Mania in Timisoara (ceva gen SMAEB dar de cateva ori mai mic).

Constat cu surprindere ca timishorenii se uita foarte ciudat la scutere...cam cum ma uitam eu la Coca-Cola in '90.

M-am plimbat aseara cu scuterul trei ore prin tot orasul: nu am mai intalnit alt scuterist. Ciudat...ar trebui sa-i blestem pe timisoreni sa aiba macar jumate din aglomeratia urbana din buc :bounce:

Daca citeste asta vreun timisorean si incerca sa ma contrazica, sa nu-l credeti!!! :angry:

 

Adevarat...am fost si eu la Timisoara si nu stiu daca am vazut 2 scutere in tot orasul, in schimb am vazut mopeduri mai multe si motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul de la scuteru meu se aude cam tare... pot face ceva? nu este chiar insuportabil, dar are un tovaras un piaggio zip ca al meu si se aude mult mai incet.

Este cumva de la toba? Daca da, cei care aveti tobe de vanzare postati aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclism.ro vine in intampinarea tinerilor iubitori de curse pe 2 roti dornici de afirmare.

 

Cu ocazia cursei de scutere si motociclete pana in 200cc organizata pe circuitul AMCKART in 25.05.2007,

motociclism.ro se ofera sa achite taxa de inscriere celor care nu au aceasta posibilitate si vor totusi

sa simta fiorul cursei si sa fie cunoscuti pentru talentul lor pe 2 roti. Acestia vor reprezenta echipa

motociclism.ro la aceasta cursa si vor fi legitimati ca piloti sportiv la clubul FireMotorSport deasemeni

gratuit.

 

Toate informatiile referitoare la cursa/regulament/inscriere le puteti gasi pe http://www.cursascutere.com

 

Vor fi acceptate doar primele 10 solicitari.

 

Inscrieri: mau@cursascutere.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba care aveti idee cat de mare e husa aia de pe lousi aia argntie :-s? merge pusa la un rs50 :drums: ? aveti idee ? sau care e buna pt rs50 ? si ieftina :wave: ..

 

husele sunt 90 ron, impermeabile. daca vreti dati aici mesaj si va dau pe pm niste date de contact. nu le am eu! :clap:

post-18172-1179517939_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista scuter cu air-bag ? :drums: sa nu-ti mai dai cu genunchi ... :clap: ???

 

 

uita-te dupa bmw c1..nu are airbag,dar are acoperis si centura :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uita-te dupa bmw c1..nu are airbag,dar are acoperis si centura :)

:wave: :clap: :drums: Centura mi se pare un lucru foarte absurd pe care ar putea sa il aiba un scuter...daca faci accident sau cazi sa fi sigur ca te faci praf odata cu scuterul... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: :clap: :drums: Centura mi se pare un lucru foarte absurd pe care ar putea sa il aiba un scuter...daca faci accident sau cazi sa fi sigur ca te faci praf odata cu scuterul... :(

daca faci un accident mai poti sa te arunci de pe el (daca ai timp).. dar daca mai esti si legat cu centura... ai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti pe cineva care aduce tobe sport ieftine? nu vreau sa fie de firma ca nu mai tin mult scuterul asta si nu vreau sa bag bani aiurea.. am o toba aproape noua dar e de serie.. si are toate sitele alea care ingreuneaza evacuarea gazelor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhey reverse...cand dati o tura pe acici??/vb si u cu vlad si ceilalti si poate intr o duminica ne int

 

LA multi ani Vlad,sa ai parte de tot ce iti doresti

Reverse,cand veniti pe aici??vb si u cu ceilalti si poat ne int intr o duminica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhey reverse...cand dati o tura pe acici??/vb si u cu vlad si ceilalti si poate intr o duminica ne int

 

LA multi ani Vlad,sa ai parte de tot ce iti doresti

Reverse,cand veniti pe aici??vb si u cu ceilalti si poat ne int intr o duminica

Eu o sa vin sapt asta cu motoru , cu scooteru nu vin cu tristii astia cu 30 la ora :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa vin sapt asta cu motoru , cu scooteru nu vin cu tristii astia cu 30 la ora :clap:

Iaute ..ne face "tristi" :( , urat din partea ta ! :wave:

 

 

Doamne....... eqprotect , sper sa fie adevarat ce ai scris mai sus ! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...