Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator iuiu

da e moped

Da e moped...asa cum zice si Reverse Si sa ai grija sa nu te prinda politia;)) daca te opreste spune-i ca am zis eu (iuiu) sa te lase in pace;) Glumeam...bafta si mult noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da e moped...asa cum zice si Reverse Si sa ai grija sa nu te prinda politia;)) daca te opreste spune-i ca am zis eu (iuiu) sa te lase in pace;) Glumeam...bafta si mult noroc

multumesc de confirmare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

multumesc de confirmare

Sa cresti mare si sa fi sanatos :duel: si bafta :ok: mai ales asfalt uscat :rock: si poate ne salutam si noi cu faru...eu am sa incerc deseara sa te salut..cand e intuneric afara..poate bate lumina pana la tine;) :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa cresti mare si sa fi sanatos :rock: si bafta :wave: mai ales asfalt uscat :blbl: si poate ne salutam si noi cu faru...eu am sa incerc deseara sa te salut..cand e intuneric afara..poate bate lumina pana la tine;) :ok:

arunci un chibrit in rezervor si atunci sigur te vad pe intuneric :duel: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

arunci un chibrit in rezervor si atunci sigur te vad pe intuneric :duel: :ok:

Neah:) Doamne Fereste ... nici in gluma nu mai zice asa ceva:) ca poate altii de pe acest forum..o cam iau in serios..si cine stie...om vedea seara numa lumini si blitzuri:)) ... Deci COPII sa nu va jucati..si sa nu il ascultati pe Reverse :rock:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neah:) Doamne Fereste ... nici in gluma nu mai zice asa ceva:) ca poate altii de pe acest forum..o cam iau in serios..si cine stie...om vedea seara numa lumini si blitzuri:)) ... Deci COPII sa nu va jucati..si sa nu il ascultati pe Reverse :rock:)

da corect nu-l ascultati pe reverse ca vbeste numa prostii si in termeni complicati :ok:

auzi ba costy calicea ce zic copiii astia aicea , cica sa nu-l asculte pe domn` PROFESOR !! pfff :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da corect nu-l ascultati pe reverse ca vbeste numa prostii si in termeni complicati :ok:

auzi ba costy calicea ce zic copiii astia aicea , cica sa nu-l asculte pe domn` PROFESOR !! pfff :duel:

Esti chitros ba :rock:

 

Hai pa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti sa-l smardoitzi pe calicea , mergeti acuma la Genin ca e acolo ...mananca 8 saorme mari picante + o vanzatoare semi picanta :D

Sunt ciute vanzatoarele, doar o shaorma normala.

 

 

Da esti un chitrossssss :rock:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...frate, nici cand mergi cuminte nu te feresc altii...asa ca tot singur trebuie sa faci toata treaba

 

 

Salut. Pai tu ce credeai??? Bine ca nu a trebuit sa te versi ca sa-ti dai seama :rock:

 

Alias ... mai cade si el si se mai revarsa :P ... prietenii stiu DE CE =))

 

Cat despre cei trei fara casti de protectie ... poate au invata ceva ... a doua oara poate nu le mai merge ... :moto:

 

Si daca mergi tu linistit si zici aaaaaa... ce sa mai port casca, eu oricum merg incet si am grija ... si se suie un taximetrist cu TIR-ul pe tine si ... ce sa fac frate nu te-am vazut ... si tu, trebuie sa te consideri super-norocos daca traiesti sa postezi pe forum aici ca sa mai invatam si noi din greselile altora ;0

 

Bafta multa, asfalt uscat si salutari cu farul! :rock: :D

 

PS - Hai la intalnire :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D , mi-am facut comanda de role pentru variator , vreau sa va intreb dak sunt greu de montat .. ? le pot monta cu tata ? , sau trebe dus la ''serivice ''

 

(vreau sa vad dak trage bn dup ce ii schimb rolele , k dup accident .. nush c sa intamplat .. dar merge tot timpu .. '' ca dimineatza '' (ca trenu ) .. ! Daca nu merge , nu ar mai avea rost sa ii schimb tot carenaju .Am facut comanda de role originale 6.5 g de la R.M.S , sper sa fie bune de ceva ...

 

 

P.S. : Scuteru are 28.000 de km :rock: de acea banuiesc k sunt duse rolele .. motorul urca 80 rpd , dar trebe sa dau acceleratie treptat , dak nu ai impresia k se ineaca.. Nu scoate fum delok .. dupa ce e caldutz ,

 

are toanele lui .. ( avea ) cand tragea perfect si urca viteza , de radeam ca un bou sub casca , dar acum chiar dak nu il turez si il las treptat .. urca tot inecat .. !

Editat de sica_sibiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

:D , mi-am facut comanda de role pentru variator , vreau sa va intreb dak sunt greu de montat .. ? le pot monta cu tata ? , sau trebe dus la ''serivice ''

 

(vreau sa vad dak trage bn dup ce ii schimb rolele , k dup accident .. nush c sa intamplat .. dar merge tot timpu .. '' ca dimineatza '' (ca trenu ) .. ! Daca nu merge , nu ar mai avea rost sa ii schimb tot carenaju .Am facut comanda de role originale 6.5 g de la R.M.S , sper sa fie bune de ceva ...

P.S. : Scuteru are 28.000 de km :rock: de acea banuiesc k sunt duse rolele .. motorul urca 80 rpd , dar trebe sa dau acceleratie treptat , dak nu ai impresia k se ineaca.. Nu scoate fum delok .. dupa ce e caldutz ,

 

are toanele lui .. ( avea ) cand tragea perfect si urca viteza , de radeam ca un bou sub casca , dar acum chiar dak nu il turez si il las treptat .. urca tot inecat .. !

Salut...recomandat e ca sa il duci la un service...si sa il faca careva care se pricepe...dar daca te pricepi si tu...poti sa le schimbi tu...ca nu e asa de dificil sa schimbi rolele....oricum...intrebarea mea e ce scuter ai? ca si eu am nevoie de role...neaparat...astept si eu un raspuns...pana atunci multa bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...