Sari la conținut

Hoinar


radum90
 Share

Postări Recomandate

Am nevoie pentu hoinarul meu o piesa din motor.Pun si 3 poze cu ea ca sa se stie despre ce este vorba:

post-12433-1156338177_thumb.jpgpost-12433-1156338203_thumb.jpgpost-12433-1156338231_thumb.jpg

Daca cumva are cineva o asemenea piesa il rog sa ma ajute si pe mine pentru ca vreau sa ii dau viatza acestui hoinarash care nu a functionat de cativa ani buni (cred),si ar fi pacat sa ajunga la fier vechi sau pe cine stie unde.

 

Va astept cu raspunsuri si oferte.

 

Asfalt uscat si sezon cat mai lung :hug: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti mai chiar nu are nimeni piesa asta?????? :ok: .... sa nu credeti ca mi-o trebiue gratis.Ne intelegem noi cumva sa fie bine pentru toata lumea :P :hug:

va astept in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pare sa fie tobitza de la schimbatorul de viteze, nu? S-ar putea sa am eu dar de Mobra, shi nu seamana... Ce s-a stricat la ea?

Later edit: peste 2 sapt ajung la Baia Mare pe traseul Buc- Brashov- Odorheiul Secuiesc- Vatra Dornei- Baia Mare, daca gaseshti piesa pana sapt viitoare, cand plec, undeva pe acest traseu, te ajut cu livrarea (deci am int de VW pe 1-2 la Odorhei shi 8-9 la Baia Mare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De stricat la ea ....ii rupt un dinte si nu pot schimba viteza,defapt inca nu am apucat sa umblu cu ea pentru ca in iarna am luat-o si am facut-o bucatele ca sa o vopsesc si sa o curat pentru ca a stat mult timp intr-un garaj si a inceput sa rugineasca

Am vazut si eu cum arata la mobra dar nu se potriveste pt ca mobra are doar 4 viteze .iar hoinarul are 5 si este diferit mecanismul acela

 

Merci oricum . Drum bun si distractie placuta :ok:

 

Sper sa reusesc sa gasesc intr-un final piesa ca deja imi da batai de cap :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit am gasit piesa la un moshulica........acuma is fericit :ok: si ramane doar sa ma apuc sa montez motorashu si ce mai tre sa montez pe el si dupa aia pot sa fac ture linistit sper :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...