Sari la conținut

Spre Ahtopol, Sinemorets, Rezovo - 16, 17 octombrie


LinX
 Share

Postări Recomandate

Avand in vedere ca toamna asta pare sa fie cam scurta si weekendurile cu vreme acceptabila sunt deja numarate... parca ar merge o tura la mare, acolo unde apa e mai curata si tarmul mai frumos! Si cum Grecia parca e un pic cam departe...

 

post-5978-1286914328_thumb.jpg

 

Plecarea sambata de dimineata, cazare sau cort, mers 110-130. Am fi pana acum un XT660Z si un TDM900.

---

De asemenea, stie cineva cazari ok in zona sau locuri de campat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca toamna asta pare sa fie cam scurta si weekendurile cu vreme acceptabila sunt deja numarate... parca ar merge o tura la mare, acolo unde apa e mai curata si tarmul mai frumos! Si cum Grecia parca e un pic cam departe...

 

post-5978-1286914328_thumb.jpg

 

Plecarea sambata de dimineata, cazare sau cort, mers 110-130. Am fi pana acum un XT660Z si un TDM900.

---

De asemenea, stie cineva cazari ok in zona sau locuri de campat?

noaptea sunt 2-3 grade afara nu cred ca vrei sa stai la cort.

cauta pe booking.com si vei gasi hoteluri in toate locatiile care te intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand ma indoiesc ca va fi chiar asa de frig, mai degraba vor fi undeva pe la 8-10 grade. Pe de alta parte, treaba asta e la fel ca mersul cu motoru' pe vreme rece, tine de echipament si de dorinta fiecaruia. Si nu-s genul care sa-mi fac revelionul pe la refugii in varf de munte... dar sunt de parere ca cine se teme de 10 grade inseamna ca trebuie sa-si ia un sac de dormit (adecvat).

 

Insa cortul ar fi doar o varianta...

 

Iar cu booking.com nu prea merge in cazul satucelor respective. Merci oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ceva timp am stat in Tsarevo, aproape de satucele de care spui tu. Foarte misto oraselul. Am gasit hotel foarte dragut cu numai 20 euro camera. Cand am fost eu, pe la jumatatea lui septembrie, hotelul era aproape gol. Daca nu au inchis, acum sigur gasesti cate camere vrei.

 

Distractie placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ceva timp am stat in Tsarevo, aproape de satucele de care spui tu. Foarte misto oraselul. Am gasit hotel foarte dragut cu numai 20 euro camera. Cand am fost eu, pe la jumatatea lui septembrie, hotelul era aproape gol. Daca nu au inchis, acum sigur gasesti cate camere vrei.

 

Distractie placuta.

 

Multzam! Iti aduci aminte un nume sau ceva sa-l gasim in caz ca ne "stabilim" mai pe acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multzam! Iti aduci aminte un nume sau ceva sa-l gasim in caz ca ne "stabilim" mai pe acolo?

 

Nu mai stiu exact cum se numea. Dar, odata intrat in centrul oraselului, vei vedea ca sunt mai multe. Cam toate dragute.

Imposibil sa nu gasesti ceva deschis.

Preturile cred ca sunt cam pe la toate la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt faine si pozele si locurile... le-am vazut anul trecut. Am observat ca erau doua corturi parca pe una din plaje (la sud de Sinemorets?)... ati campat acolo sau nu erau ale voastre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...