Sari la conținut

Accident Navodari - 29.10.2010


Tzutzu*
 Share

Postări Recomandate

Pai nu? O dai la amiabila si te trezesti peste niste zile ca ai coaste fisurate? Apoi luna urmatoare afli de pe forum ca acelasi conservar a repetat figura si a nenorocit un motociclist pentru ca el nu a invatat nimic din intalnirea cu tine. Pe ei,pe mama lor,nu mai fiti domnisoare de pension.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a trecut nici o saptamana de la acel accident, ca acum o ora am patit-o si eu in acelasi loc. Din fericire nu conduceam eu si nici nu era motorul meu. Eram pasager pe yamaha xj650r`ul unui prieten. Ma sunase sa cobor in fata blocului sa ii arat noua mea casca, sa o probeze ca vrea sa isi ia si el una la fel. Nu am apucat sa mergem nici macar 100 m, ca in intersectie un putzoi cu un peugeot 206 (cu numere de spania) ne`a taiat calea si am intrat fix in el. Din fericire am scapat doar cu 2-3 julituri. Tot damage`ul l`a suportat motocicleta si casca mea :moto: . Masina venea din fata si vroia sa vireze stanga, iar noi sa o luam inainte. Teoretic noi aveam prioritate. Soferul masinii a dat semne ca ar ceda trecerea, dar din pacate doar atat. S-a oprit cand era prea tarziu.

 

Ne`a dat de ne`a julit. Asta e

chiar..ce`ati rezolvat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu? O dai la amiabila si te trezesti peste niste zile ca ai coaste fisurate? Apoi luna urmatoare afli de pe forum ca acelasi conservar a repetat figura si a nenorocit un motociclist pentru ca el nu a invatat nimic din intalnirea cu tine. Pe ei,pe mama lor,nu mai fiti domnisoare de pension.

 

stai linistit ca eu unu nu sunt unu care sta sa o dea la pace cu nenea militzianu (daca am comiso si mai prins asta este nu dau mita sau sa ma targuiesc pt 2-3 puncte) si daca intra altu in mine tot asa nu fac intelegeri pe pielea mea . adica io ma belesc tot si ala scapa .... :kiss:

si daca nu ma lovesc ma puteam lovii .... oricum tot ranit ma dau ... fac pe nebunu (Medicamenteeeee !!!)

 

ps. sa nu avem nevoie de asaceva , numa bine :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...