Sari la conținut

Simson - Releu De Semnalizare Pe 6 Volti


valhall
 Share

Postări Recomandate

Pe scurt: trebuie sa imi fac ITP ul in curand, si cica nu se mai poate fara semnalizare (chiar daca Simsonul nu are din fabrica).

 

Cine ma ajuta cu procurarea unui releu si cu montajul? caci eu sunt bata. Platesc in bani sau bere sau amandoua.

 

Multzam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene,sunt motoare ca al tau si poate sa nu iti ceara sa semnalizezi.du-te

asa si vezi..

daca nu,iti da revenire si atunci dc e iti pui.vezi ca toti au burta,deci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scrisei mai Aleko in primul post ca nu.....si nici nu vreau sa dau gauri in el ca sa ii pun, baga-mi-as cracii in legile lor. In tarile normale, vehiculele mai vechi de 35 de ani sunt scutite si de impozit, asigurarile sunt la preturi preferentiale....in Romanica, ne matura ca pe niste gunoaie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te asa.oricum nu strica sa ii pui dupa aia semnalizari.prostii nu te vad nici asa dar fara...

de obicei la motociclete sunt superficiali.din ce am intalnit.o tii tare ca nu are din fabrica si gata.vezi ca de obicei iti ia banii dupa.deci daca fac totusi urat te duci in alta parte dc ai unde.din experienta am vazut ca unde unul cere ceva,in alta parte nici nu pomenesc,si asa mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simsonul nu a fost prevazut cu semnale, nu?

Da! Nu este prevazut cu semnalizare!Daca ii pui trebuie sa-i faci omologare la RAR...

Niciodata nu am fost intrebat unde-s semnalizarile!De aia te invata la scoala sa mergi doar cu mana dreapta si cu stanga sa semnalizezi!

 

du-te asa.oricum nu strica sa ii pui dupa aia semnalizari.prostii nu te vad nici asa dar fara...

de obicei la motociclete sunt superficiali.din ce am intalnit.o tii tare ca nu are din fabrica si gata.vezi ca de obicei iti ia banii dupa.deci daca fac totusi urat te duci in alta parte dc ai unde.din experienta am vazut ca unde unul cere ceva,in alta parte nici nu pomenesc,si asa mai departe.

corect! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...