Sari la conținut

Smecheri Umilindu-se In Public


atreja
 Share

Postări Recomandate

Unii au motoare mari, fac burnout-uri, fac diverse "trucuri" ca au cu ce....dar ce te faci atunci cand cei cu motoare mici se sparg in figuri? RAZI CA UN NESIMTIT!!!

La "parada motociclistilor" a aparut un tip de..sey..cam 15-16 ani, cu cercelu cu pietricica la purtator, cu geaca tip "Harrison" rosu ci negru si figura de "dur" afisata pe fata... A incercat si el sa faca un burnout,dar, motorul fiind de 125...nu prea i-a mers..nici fum nu scotea....L-am filmat si eu sa arat si altora cu ce se mandrea el...asa ca enjoy people

Editat de atreja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce motor ai? Eu am un RGV de 250cc... ce inseamna asta in viziunea ta? N-am voie sa fac burn-out? Nu inteleg... Mi-am luat motor mic pentru a invata sa fac lucrurile astea... nu sa ma urc direct pe 1000 si sa mor ca prostul.

 

Daca unii au motoare mari... nu-i vad pe multi dintre ei sa si le fi luat pe banii lor... la mine e primul motor luat din banii mei pe munca mea. Ai ceva cu genul asta de motociclisti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa filmuletul nu-l pui?ce are daca facem "tricuri" doar asa te inveti mai bine,chiar si la burn-out inveti ceva,ca sunt al dreq de scumpe cauciucurile :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: un fel de haide sa haidem....bietii pusti,fac si ei ce stiu,daca vor sa se exerseze pe banii lu'taticu' care e problema?

 

Asa ca hai noroc...si poate va ganditi la topicuri ceva...mai interesante! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Topicul nu isi are locul aici.

2. E menit sa instige la flame.

3. Ai sectiunea motociclisti in fiecare zi pentru relatarea intamplarilor in cadrul unor topicuri deschise.

 

Closed

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...