Sari la conținut

cumpar atas stoye sau panonia pt simson ,mz 250


oanceamihai46
 Share

Postări Recomandate

poate facem o combinatie ca am 8 stoye si 3 panonia si zilele astea mai vin iar 2 stoye :rolleyes:

gasim noi o solutie daca chiar e nevoie urgenta de atas.

sunt dispus si la unele combinatii astept propuneri concrete!

Mesaj completat

poate facem o combinatie ca am 8 stoye si 3 panonia si zilele astea mai vin iar 2 stoye :rolleyes:

gasim noi o solutie daca chiar e nevoie urgenta de atas.

Domnule Dany eu inca mai astept o propunere in leg. cu atasul de simson.

Mesaj completat

As vrea pt. un Simson nucile de pe cadru de care se leaga atasul.Pt. un atas Panonia am nevoie de pensete si tiranti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Cateva poze din fata te rog......nu se vede prea bine piesa de aluminiu (rama mai precis)

 

Maine pleaca la Timisoara atasul. Cica va fugi lang un Yamaha, daca am inteles bine. :blink:

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine pleaca la Timisoara atasul. Cica va fugi lang un Yamaha, daca am inteles bine. :blink:

 

Numai bine!

 

 

Foarte adevarat , pe langa Balena mea de 1700 isi va scoate limba atasul...

 

 

 

adica pe langa asta....

post-53349-1298914127_thumb.jpg

Editat de stasi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte adevarat , pe langa Balena mea de 1700 isi va scoate limba atasul...

 

 

 

adica pe langa asta....

 

Si oare cu actele cum te vei descurca?! Sa fie alte reguli la RAR in Banat?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si oare cu actele cum te vei descurca?! Sa fie alte reguli la RAR in Banat?!

 

De ce crezi ca sunt probleme asa mari cu actele?? Ai incercat sa omologhezi ceva si ai fost respins?? Nu sunt alte reguli in Banat doar o alta atitudine a doritorilor , ceva mai optimista , totul este posibil cand nu te dai usor batut .Dar in stilul propriu Romanesc de a ne vaita ca aia nu pot , aia nu merge , nu vin nici rezultate .Trebuie incercat si cautata fiecare portitza .Crede-ma ca m-am interesat si intr-adevar nu este floare la ureche dar nici imposibil...

 

 

Respect si optimism....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce crezi ca sunt probleme asa mari cu actele?? Ai incercat sa omologhezi ceva si ai fost respins?? Nu sunt alte reguli in Banat doar o alta atitudine a doritorilor , ceva mai optimista , totul este posibil cand nu te dai usor batut .Dar in stilul propriu Romanesc de a ne vaita ca aia nu pot , aia nu merge , nu vin nici rezultate .Trebuie incercat si cautata fiecare portitza .Crede-ma ca m-am interesat si intr-adevar nu este floare la ureche dar nici imposibil...

 

 

Respect si optimism....

Nu te supara pe mine, eu doar am intrebat... Am fost (si inca mai sunt!) direct interesat de asa ceva -/index.php?showtopic=458756&st=0&gopid=2217496entry2217496- dar la RAR am aflat ca asa ceva nu se poate, pt ca in Romania nu exista niciun atelier (service, etc) autorizat de catre RAR in sudarea diferitelor parti necesare montarii atasului...Singura varianta -sugerata de cei de la RAR BN- a fost vinderea motocicletei catre un cetatean german, care sa o prezinte ACOLO pt omologare si, apoi, sa mi-o revanda si eu sa o inmatriculez cu atas...Mi s-a parut mult prea complicat, sincer!

Asa ca...

Bafta multa!

Mesaj completat

Cum mai stai? Ai reusit ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...