Sari la conținut

Delta - Chilia Veche 15 - 16. 01. 11


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Organizator: Gigi Constantin

 

Plecarea sambata 15. 01. 2011, ora 7, 30 la AGIP Timpuri Noi

Intalnirea la Tulcea, benzinaria Lukoil de la intrarea in oras, ora 11, 30

Trecerea cu bacul si traseu pe langa bratul Chilia pana la Chilia Veche, 70 km. Enduro.

Cazare la Chilia Veche, rezonabil. Duminica 16. 01. 11 trasee in Delta si intoarcere la Bucuresti.

 

Inscrisi pana acum:

Gigi

Troia

Constantin

Radu

Bogdan

 

Va asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie la programul Bac-ului la Tulcea - Tudor Vladimirescu. Anul trecut am pierdut aproape 2 ore pentru ca am ratat cu cateva minute plecarea Bac-ului (pleaca de la Tulcea la ore impare). De asemenea drumul pana la Chilia Veche este foarte prost, "pavat" pe unele portiuni cu pietre colturoase si ascutite (atentie la cauciucuri). Se poate merge pe diguri cu conditia sa nu fie noroi (sunt drumuri de pamant). Politia de frontiera va va opri foarte des. Sper ca sunt de folos informatiile si Drum Bun!

post-4236-1295019154_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In poze nu apare Gigi, organizatorul, astfel ca imi permit sa pun o poza deja folosita.

Aproape de Chilia Veche, Radu si Gigi, care se tot abateau pe iarba, au starnit un mistret. A iesit in drum si cum aprecia Bogdan, avea vre-o 400 kg. Asa mare nu am vazut niciodata. Si a fugit cu o viteza de necrezut.

post-4437-1295618822_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...