Sari la conținut

Transport mobra ....


ALT_ZOLA
 Share

Postări Recomandate

Solicit oferte de transport una bucata mobra din giurgiu pana'n bucuresti ...

Astept oferte , pe PM ! este destul de urgenta treaba ....

 

Fan curier,Memo.asta cara sigur ca am luat cu ei multe moto din tara.

la cite kg. are mobra iesi pina in 100 de lei transportul,daca vrei sa te coste mai putin le spui cu ridicare de la sediu :lol: de acolo te descurci tu..

Editat de dany_oldmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cita greutate are o poti lua lejer si cu o Dacie care are portbagaj sus , dar ai nevoie de doi oameni cu vana sa o urce si sa o coboare . Cauta si tu un prieten care are asa ceva si asa iesi cel mai ieftin dar o varianta la fel de buna ar fi si curieru asa cum a zis si Dani .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amici dornici de asa ceva nu am ...

Iar mobrita o sa intre in posesia mea in urma unui schimb , deci trebuie sa fiu de fata pentru a inmana "produsele" si de a verifica cat de cat starea ei , in plus mobra nu este functionala deci nu o pot lua de la vreun sediu ( nu am pe langa mine asa ceva ) si de impins sau folosit pe post de trotineta este iesit din discutie .

Mobra intra intr-un porbagaj de berlina cu rotile scoase , dar prefer sa o pun intr-un papuc caci nu'i asa de cald afara sa stau sa desfac rotile si eventual ghidonul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...