Sari la conținut

aprilia rx & the like


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

Nah, treaba este cam asa: am ceva probleme cu permisul, suspendat, contestatii, distractii de gen si s-ar putea sa raman in mijlocul verii fara el. asa ca ma interesez de ceva capre de 50. nu ma pricep la astea dar decat sa-mi iau "vitezana" de 50 mult mai bine asa ceva! mai o groapa, mai un forestier... chestii de astea. voi ce ma sfatuiti? bugetul este evident si el redus pentru ca e un motor "de sezon"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 50cc n-ai ce alege decat ca scuterica de invarteala de ici-colo. Mai un forestier clar iese din discutie. Iar daca prin mai o groapa nu te referi la ce gasesti pe drumuri in ors, iar iese din discutie.

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

mai o groapa da, la ce gasesti prin oras. de forestier nu stiu ce sa zic, m-am dat cu un rx vara trecuta pe un forestier si a fost ok. vreo 16 km. dar avand in vedere ca in mod normal il faceam cu vitezana... nah, depinde cu ce esti obisnuit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
mai o groapa da, la ce gasesti prin oras. de forestier nu stiu ce sa zic, m-am dat cu un rx vara trecuta pe un forestier si a fost ok. vreo 16 km. dar avand in vedere ca in mod normal il faceam cu vitezana... nah, depinde cu ce esti obisnuit...

aprilaia daca emotor am6 is forte ok.. am 5 iar e destul de bun.. problema lor e treapta 3, se defecteaza pinionu si ce e fain e ca poti bafa un kit polii sua tob de 80 si iti mere de ajr mananca.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...