Sari la conținut

buff


Coxanelu
 Share

Postări Recomandate

vaaaai

s-a mai dus o legenda....

 

ai trintit bijuteria, sa stiu daca-ti mai dau si io, sau ai cazut pe scari ca un betiv ordinar ce esti ? :D

 

You only get one shot at life, so why waste it on Honda!!??

 

You get only one GHIPS (at a time) :P Daca aveai honda, iti punea ea singura ghipsu ba ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D ......mmmmm, bun bohotinu......da nu am cazut ma, mi-am dat doar LABA!!( ptr moderatori tema de gandire daca sa stearga sau nu) piciorului peste cap ca am coborat in slapi.....beat fiind......vroiam sa prind niste delfini care fugeau de mine..... :D :) :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah, bine ca e kawa ok

care laba ?

sa stiu daca-ti comand schimbator de viteze la mina, sau nu, ca frina ai :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol verule ,mai bine bei direct afara ca io tot d-asta nu beau in casa...

zi mersi ca n-ai vrut sa sari de la penthouse in ocean direct dupa ei :D :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heh, se pare ca blestemele pretenilor mei de pe forum m-au ajuns de data asta si voi fi nevoit sa stau in casa 2 sapt datorita unui gips......va multumesc si va astept la discutii pe forum  :lol:

si deci o sa faci si tu un bine comunitatii si o sa oferi motorul vreunui tanar care nu detine asa ceva ? preferabil unul care pana acum n-a mers decat cu mountain bike-ul :D :)

 

si tot nu inteleg, cum ti-ai dat cu LABA peste cap ? credeam ca tre sa fii master yoghin ca bhairava sa-ti iasa faze din astea, si in al doilea rand, chestia cu picioarele puse dupa cap o faceau doar fetele din cate stiu eu, sau.... :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si deci o sa faci si tu un bine comunitatii si o sa oferi motorul vreunui tanar care nu detine asa ceva ? preferabil unul care pana acum n-a mers decat cu mountain bike-ul  :D :D

 

Descrierea mi se potriveste pe deplin si accept cu bucurie fieru(chiar azi am vazut unu verde) ca domnu' siscreu s-a mai dat cu fieru. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma dubluveule, in caz ca nu stiai, eu nici nu aspir la asemenea plastocicleta :D :P il las pe tov. ceausescu si altii asemenea domniei sale sa tiuie ca tantarii prin trafic, eu voi merge la pas domol, trezind babele din cartier, eventual te voi pune pe tine sa mergi in urma sa aduni ce cade din motor :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
si tie aceleasi urari de bine smokey  :D , uite ca ti-a fost ascultata una dintre rugile tale  :)

stai linistit, nu ma bucur de necazul altuia - din partea mea insanatosire grabnica :D

 

cu ocazia asta avem mai mult timp sa vorbim pe forum :P

 

PS: daca vrei blesteme, nevasta-mea e campioana :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce repede dam noi vina pe neveste cand e vorba de blesteme, cand de fapt, noi ne-o cam facem cu mana noastra... :D

 

@profitori

mai puneti-va pofta-n cui si puneti mana sa munciti ca sa va luati singuri "fiarele" voastre si sa nu mai ravniti la bunul altuia... :D

 

aaa... salut coxy! esti bine, sanatos? sa-mi spui daca te supara careva :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...